Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię"

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 22:00
W zerówce u Tima aż do ferii świątecznych codziennie ktoś inny będzie zrywał kartkę z kalendarza. Ten, komu przypadnie Wigilia, powinien dobrze jej pilnować, bo jak powiedziała pani, jeśli coś się stanie z kartką, to Świąt nie będzie. 
Ellen Karlsson Jak ratowaliśmy Wigilię
Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię"Foto: Wydawnictwo Zakamarki

Posłuchaj
05:48 Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 1. Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 1.

Posłuchaj
05:17 Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 2. Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 2.

Posłuchaj
04:57 Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 3.mp3 Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 3.
 

Posłuchaj
05:16 Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 4. Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 4.

 

Posłuchaj
04:47 Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 5.mp3 Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię". Czyta Łukasz Lewandowski. Cz. 5.

 

Timowi bardzo zależy, żeby kartka z dwudziestym czwartym grudnia trafiła w jego ręce, ponieważ jest przekonany, że tylko on odpowiednio się nią zaopiekuje. Nagle wydarza się coś nieprzewidzianego. Święta są zagrożone! Tim i jego koleżanka Esme muszą stanąć na głowie, by uratować Wigilię.

Na fragmenty książki Ellen Karlsson "Jak ratowaliśmy Wigilię" w tłumaczeniu Anny Czernow zapraszamy od 23 listopada. Czyta Łukasz Lewandowski.

Książkę wydało wydawnictwo ZAKAMARKI.

Mat. promocyjne

Zobacz więcej na temat: nasza powieść dzieci

Czytaj także

Marcin Mortka "Awantura ze Strachulcem"

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2020 07:00
W ogrodzie Marcela mieszka niesamowity kudłaty stworek o imieniu Brull, który - choć początkowo budził strach - okazuje się bardzo łagodny i sympatyczny. Jest ostatnim przedstawicielem gatunku zagrożonego przez przerażające strachulce. Marcelowi i jego przyjaciołom nie pozostaje nic innego jak uratować biednego Brulla i złapać potwora!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paul Gallico "O chłopcu, który był kotem"

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2020 20:00
Wspaniała, pełna przygód opowieść o przyjaźni, wytrwałości i marzeniach. Peter Brown jest samotnym chłopcem, którego rodziców nigdy nie ma w domu. Od lat marzy o tym, żeby mieć do towarzystwa chociaż kota, niestety ani rodzice, ani jego niania nie chcą o tym słyszeć. 
rozwiń zwiń