Michelle Harrison "Szczypta magii"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 20:19
Trzy siostry, rodzinna klątwa i… szczypta magii. Wronoskał, gdzie mieszkają od dzieciństwa Cherlie, Betty i Fliss, jest dla nich niczym wznoszące się na pobliskiej wyspie więzienie. Zajmujący niemal całą Skruchę gmach z posępną wieżą kryje różne tajemnie. Otaczające go mokradła oraz dwie inne wyspy - Udręka i Lament - też nie napełniają dziewcząt optymizmem. A one marzą o przygodzie, podróżach, piaszczystych plażach!
Audio
  • Michelle Harrison "Szczypta magii' czyta Monika Pikuła. Cz. 1.
  • Michelle Harrison "Szczypta magii' czyta Monika Pikuła. Cz. 2.
  • Michelle Harrison "Szczypta magii' czyta Monika Pikuła. Cz. 3.
  • Michelle Harrison "Szczypta magii' czyta Monika Pikuła. Cz. 4.
  • Michelle Harrison "Szczypta magii' czyta Monika Pikuła. Cz. 5
Okładka książki Michelle Harrison Szczypta magii
Okładka książki Michelle Harrison "Szczypta magii"Foto: mat. promocyjne/Wyd. Literackie

Cóż, kiedy na Wronoskale trzyma je potężne przekleństwo, rzucone wieki temu na ich rodzinę. Nadciągająca wraz z krakaniem wron kara za opuszczenie jego granic będzie okrutna. Czy Charlie, Betty i Fliss zdołają przełamać klątwę? Czy pomoże im w tym uwięziona w lusterku, matrioszkach i starym sakwojażu Buni magia? Czy siostrom Wspacznym uda się umknąć przed prześladującym ich rodzinę pechem? I kim była Sorsha Ciernioczar, której imienia na mokradłach nie odważy się wymówić największy nawet śmiałek?

Fragmenty książki Michelle Harrison SZCZYPTA MAGII w tłumaczeniu Łukasza Małeckiego czyta Monika Pikuła. Książkę wydało Wydawnictwo Literackie.

(mat. promocyjna/ag)

Zobacz więcej na temat: nasza powieść