"Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 21:30
To książka o kosmosie, ale z zupełnie innej perspektywy! Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy? Czy w kosmosie można pompować balony? Jak wylądować na komecie, a jak przetrwać rok w temperaturze 460 stopni Celsjusza?
Okładka książki
Okładka książki Foto: mat. promocyjne

Posłuchaj
05:05 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .1 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .1

Posłuchaj
05:16 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .2 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .2

Posłuchaj
04:49 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .3. "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .3.

Posłuchaj
05:27 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .4. "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .4.

Posłuchaj
04:50 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .5. "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz .5.

Posłuchaj
04:47 Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz. 6.mp3 Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz. 6.

Posłuchaj
05:00 Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz. 7. Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz. 7.

Posłuchaj
04:32 Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz. 8. Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. cz. 8.

 

Posłuchaj
05:18 "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. Cz. 9. "Kosmiczne Wyzwania" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zembrzyckiej. Czyta Piotr Bajtlik. Cz. 9.

 

Wybierz się w niezwykłą podróż z synem Papcia Chmiela, Arturem B. Chmielewskim, który zaprasza na podbój kosmosu. W dzieciństwie marzył o budowaniu statków kosmicznych, a teraz pracuje w jednym z centrów NASA jako kosmiczny inżynier!

W książce opowiada o najważniejszych kosmicznych projektach, o których nigdzie indziej nie przeczytasz! Zobacz, jak rozwiązuje się problemy w stylu NASA. Uwierz w siebie – Ty też potrafisz! Wystarczy pokombinować, bo nauka jest megaciekawa.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Znak Emotikon.

mat. promocyjne

     

Zobacz więcej na temat: dzieci nasza powieść

Czytaj także

Katarzyna Wierzbicka "Elf do zadań specjalnych"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 20:10
Rozpoczęło się odliczanie do świąt! W wiosce świętego Mikołaja trwają już przygotowania. Odbieranie listów, produkcja zabawek, pakowanie, przygotowanie sań i… sprawdzanie poziomu grzeczności dzieci. Pracowite elfy uwijają się, by zdążyć ze wszystkim i by tegoroczne święta były naprawdę idealne. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powrót do krainy czarów": Peter Bunzl "Ciastka, żołędzie i melasa"

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2020 15:54
W tym roku pod naszą redakcyjną choinką znalazła się książka pt. "Powrót do krainy czarów" inspirowana przygodami Alicji stworzonej, jak pamiętacie, przez Lewisa Carrolla. Są to opowieści różnych autorów, którzy postanowili dodać coś od siebie. Dzielimy się z Wami tym prezentem. 
rozwiń zwiń