Dawno, dawno temu... Podróż do tajemniczego świata

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022 21:30
Fintikluszki to to w języku mieszkańców krainy Dawno, dawno temu, to po prostu drobiazgi. To zabawne, błyskotliwe i wzruszające przypowiastki zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami. W ten tajemniczy świat przeniósł nas przy pomocy tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych oraz pieśni - Teatr Lalek Małe Mi.
Jedynka Dzieciom z wizytą w tajemniczym świecie
"Jedynka Dzieciom" z wizytą w tajemniczym świecieFoto: New Africa/shutterstock

Źródło: Nasielski Ośrodek Kultury/Wędrowny Teatr Lalek MAŁE MI - Fintikluszki Folkowe Okruszki (NOK 2020)

Posłuchaj
16:39 2022_01_13 19_07_18_PR1_Jedynka_Dzieciom.mp3 Dawno, dawno temu... Podróż do tajemniczego świata (Jedynka Dzieciom)

***

Tytuł audycji: Jedynka Dzieciom

Prowadziła: Agnieszka Kunikowska

Data emisji: 13.01.2022

Godzina emisji: 19.07

DS


Zobacz więcej na temat: dzieci Agnieszka Kunikowska

Czytaj także

Międzynarodowy konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2022 21:50
CanSat to międzynarodowy konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej. Polega on na samodzielnym konstruowaniu symulatorów sond kosmicznych przez uczniów i uczennice oraz przeprowadzeniu za ich pomocą badań naukowych. Dzięki temu młodzież ma szansę zaangażować się w autorski projekt naukowy i inżynierski, już na etapie edukacji szkolnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co dinozaury porabiały na co dzień?

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2022 21:28
Czy zastanawialiście się kiedyś, co dinozaury i inne prehistoryczne zwierzęta porabiały na co dzień? Co jadły, jak często ze sobą walczyły, w jaki sposób troszczyły się o swoje potomstwo? Poszukiwanie odpowiedzi na te z pozoru proste pytania stanowi olbrzymie wyzwanie dla paleontologów zajmujących się badaniem skamieniałości. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tańce w karnawale

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 21:31
W "Jedynce Dzieciom" zaprosiliśmy was na karnawałowe spotkanie. O wielkich balach w tym roku możemy raczej zapomnieć, ale może czasem warto posłuchać o tych balach z przeszłości?
rozwiń zwiń