Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie"

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2022 19:32
Niełatwo być nastolatkiem. Jeszcze trudniej - gdy wszyscy w szkole uważają cię za dziwaka. Wszystko może się zmienić, gdy spotka się osobę, przy której można być całkowicie sobą. Dla której nie jest się niewidzialnym…
Andrew Norris Przyjaciele na śmierć i życie
Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie"Foto: Wydawnictwo Widnokrąg/mat. prasowy

Francis i Jessica przez długi czas czuli się niewidzialni i samotni, każde z innego powodu. Ich przypadkowe spotkanie na szkolnym boisku zapoczątkuje zaskakujący ciąg zdarzeń, który wywróci codzienność do góry nogami. Razem z Andi i Rolandem stworzą nierozłączną paczkę, a także podejmą się rozwiązania zagadki: jak umarła Jessica i dlaczego jej duch nadal kręci się wśród żywych?

Wzruszająca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o przygodach grupy nastolatków, o samotności, inności i przyjaźni sprawiającej, że chce się żyć! Książka została wydana w ramach projektu Książki do zadań specjalnych.

Fragmenty książki Andrew Norrisa "Przyjaciele na śmierć i życie" w tłumaczeniu Anny Klingofer-Szostakowskiej - wydanej przez Wydawnictwo Widnokrąg - czyta Monika Kwiatkowska.

mat. promocyjne/DS/mg


Posłuchaj
04:55 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 1 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 1 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
03:56 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 2 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 2 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
04:41 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 3 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 3 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
04:25 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 4 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 4 (Jedynka Dzieciom)

 


Posłuchaj
04:34 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 5 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 5 (Jedynka Dzieciom)

 


Posłuchaj
04:21 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 6 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 6 (Jedynka Dzieciom)

 

Posłuchaj
03:51 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 7 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 7 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
03:34 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 8 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 8 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
04:01 Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 9 (Jedynka Dzieciom) Andrew Norris "Przyjaciele na śmierć i życie". Czyta Monika Kwiatkowska. Cz. 9 (Jedynka Dzieciom)

 

Czytaj także

"Truchlin" Vojtěch Matocha

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2020 20:18
Truchlin to tajemnicza dzielnica Pragi, gdzie czas zatrzymał się sto lat temu. Nikt nie wie, dlaczego nie działa tam elektryczność, nie świecą lampy, nie jeżdżą tramwaje, nie gra radio, a telefon nie łapie zasięgu. Pewnego dnia złowieszcza ciemność Truchlina zaczyna rozlewać się na dalsze ulice i osiedla, wkrótce może objąć całą stolicę Czech.
rozwiń zwiń