Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2022 22:00
Zbiór opowiadań o zwierzętach i ich relacjach z ludźmi, niekiedy zupełnie nieprawdopodobnych. Bo czy komuś przyjdzie do głowy, że bocianica zaprzyjaźni się z człowiekiem tak, że będzie z nim oglądać telewizję? Albo że wilczyca przyjdzie do leśniczego na śniadanie? Albo że tajną bronią w czasie wojny będą mewy? Dowcipne i wzruszające opowiadania pokazują, jak niezmierzone możliwości drzemią w zwierzętach – zarówno w tych dzikich, jak i w domowych pupilach.
Renata Piątkowska Biszkopt, pingwin i reszta
Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta"Foto: Wydawnictw BIS

Fragmenty książki Renaty Piątkowskiej "Biszkopt, pingwin i reszta" - wydanej przez Wydawnictwo BIS - czyta Artur Barciś.

mat. promocyjne/DS


Posłuchaj
05:29 Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 1 (Jedynka Dzieciom) Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 1 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
05:41 Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 2 (Jedynka Dzieciom) Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 2 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
05:15 Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 3 (Jedynka Dzieciom) Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 3 (Jedynka Dzieciom)

 

Posłuchaj
05:04 Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 4 (Jedynka Dzieciom) Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 4 (Jedynka Dzieciom)

Posłuchaj
05:33 Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 5 (Jedynka Dzieciom) Renata Piątkowska "Biszkopt, pingwin i reszta". Czyta Artur Barciś. Cz. 5 (Jedynka Dzieciom)

  

Czytaj także

"Truchlin" Vojtěch Matocha

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2020 20:18
Truchlin to tajemnicza dzielnica Pragi, gdzie czas zatrzymał się sto lat temu. Nikt nie wie, dlaczego nie działa tam elektryczność, nie świecą lampy, nie jeżdżą tramwaje, nie gra radio, a telefon nie łapie zasięgu. Pewnego dnia złowieszcza ciemność Truchlina zaczyna rozlewać się na dalsze ulice i osiedla, wkrótce może objąć całą stolicę Czech.
rozwiń zwiń