X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wilkołak" Adriana Panka w konkursie głównym festiwalu OFF Camera w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 11:05
Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego OFF Camera w Krakowie z polskim akcentem. Wśród filmowych propozycji, do konkursu głównego wytypowano film w reżyserii Adriana Panka pt: "Wilkołak". Festiwal rozpocznie się 26 kwietnia.
Audio
  • Rozmowa o krakowskim festiwalu kina niezależnego (Ekspres Jedynki)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: gagnonm1993/Pixabay.com

Rzeczniczka festiwalu Alicja Myśliwiec w rozmowie z Joanną Sławińską mówi, że nominowany film jest przykładem, że Polacy potrafią realizować kino gatunkowe.  "Wilkołak" łączy w sobie elementy horroru, thrillera, baśni o dzieciach.  - Oglądając film Adama Panka na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dosłownie unosiliśmy się nad siedzeniami. (…) Miejmy nadzieję, że "Wilkołak" sobie poradzi i krakowska nagroda znowu trafi w ręce Polaka – dodaje rzeczniczka festiwalu.

Krakowski festiwal jest jedną z największych imprez filmowych w Polsce i w naszym regionie Europy. Najważniejszą częścią imprezy jest konkurs główny, który nosi nazwę "Wytyczanie drogi". Dziesięć filmów będzie walczyć o nagrodę główną wynoszącą sto tysięcy dolarów. Alicja Myśliwiec podkreśla, że konkurencja w tym roku jest bardzo ostra. – Dobrze reprezentowana jest Skandynawia, Dania i Urugwaj. – dodaje.

Przewodniczącym jury w tym roku został Allan Starski – wybitny polski scenograf filmowy i teatralny, laureat Oskara. – Zawsze staramy się, aby międzynarodowe filmy oceniało międzynarodowe jury, ale pod przewodnictwem Polaka – mówi rozmówczyni Joanny Sławińskiej.

Kim są osoby, które wchodzą w skład jury festiwalu? Skąd nazywa "Wytyczanie drogi"?Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

 ***

Tytuł audycji: Ekspres Jedynki

Prowadzi: Karolina Rożej

Rozmawia: Joanna Sławińska 

Gość: Alicja Myśliwiec (rzeczniczka festiwalu) 

Data emisji: 15:48

ans/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak