Koncert w Zakopanem. Jedyny taki na trasie "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2021 17:58
Jubileuszowa 50. edycja "Lata z Radiem" jest pełna emocji, muzycznych wrażeń, niezwykłych konkursów i niespodzianek. Tak samo będzie w sobotę (18 września) podczas wielkiego finału trasy koncertowej. - To jest koncert finałowy, bardzo uroczysty, ze względu na to, że wreszcie zobaczymy się z publicznością - mówi dyrektor Programu 1 Polskiego Radia Marcin Kusy.
Finałowy koncert Lata z Radiem w Zakopanem
Finałowy koncert "Lata z Radiem" w ZakopanemFoto: PR

LzR 2021_LemON-Grzeszczak_1200x660_1.jpg
W sobotę wielki finał "Lata z Radiem". Koncert Sylwii Grzeszczak i zespołu LemON

Planowano, że koncert kończący "Lato z Radiem" odbędzie się pod koniec sierpnia, ale pogoda pokrzyżowała plany organizatorom. To miał być koncert na żywo, gdyż wszystkie inne były online. Co prawda osoby, które w czasie transmisji przechadzały się w pobliżu śpiewających gwiazd mogły tak, jak na górze Żar czy w Książu, przysłuchiwać się występom, ale koncert w Zakopanem będzie jedynym z udziałem publiczności - mówi dyrektor.


Posłuchaj
03:17 Jedynka-17-09-2021-ekspres-jedynki-kusy.mp3 Dyrektor Marcin Kusy o koncercie "Lata z Radiem" w Zakopanem (Ekspres Jedynki)

Zakopane Free 1200.jpg
"Spinamy klamrą zakopiańskie wakacje". Wiceburmistrz Zakopanego o koncercie finałowym "Lata z Radiem"

Zapewnia, że spotkania z ludźmi są najprzyjemniejsze. - Kiedy wychodzimy ze studia radiowego do plenerowego, kiedy wreszcie można się zobaczyć, zamienić słowo - mówi. Koncerty są dla ludzi w różnym wieku od lat pięciu do 105.

Na żywo na Placu Niepodległości w Zakopanem wystąpią Sylwia Grzeszczak i zespół LemON. Transmisja koncertu także na antenie Programu 1, Facebooku Jedynki, stronie internetowej oraz na kanale YouTube Polskiego Radia. Początek o godz. 20.00. - Nie mniej będzie nam bardzo miło, jeżeli państwo do nas dołączą - zaprasza Marcin Kusy.

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Ekspres Jedynki

Prowadził: Patryk Michalski

Gość: Marcin Kusy (p.o. dyrektora Programu 1 Polskiego Radia)

Data emisji: 17.09.2021

Godzina emisji: 16.46

ag

Czytaj także

Największe przeboje De Mono wybrzmiały na scenie "Lata z Radiem" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 21:30
"Lato z Radiem" świętuje 50. urodziny, a trasa koncertowa trwa w najlepsze! W piątek, 9 lipca, w Muzeum Wsi Lubelskiej, z największymi przebojami w nowych aranżacjach wystąpił zespół De Mono. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tego wyjątkowego koncertu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert zespołu Pectus w malowniczych Bogoniowicach [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2021 21:15
Stanowią grupę muzyków, która od lat towarzyszy kultowej audycji Programu 1 Polskiego Radia. W piątek, 23 lipca, w ramach trasy "Lata z Radiem" w malowniczych Bogoniowicach wystąpił zespół Pectus. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tego wyjątkowego koncertu!
rozwiń zwiń