X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal, który uczy filmowców odwagi

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 00:37
- Na festiwalu w Koszalinie widać indywidualności i osoby, które nie boją się robić autorskiego kina. Zawsze podobało mi się też to, że przyjeżdżają tu ludzie, którzy są gotowi, by zaryzykować, a także popełnić błąd - mówi Anna Serdiukow, rzeczniczka festiwalu.
Audio
  • Rozmowa na temat 35. Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" (Eureka/ Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/unsplash

W Koszalinie odbywa się 35. Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Zdaniem prowadzącej, Joanny Sławińskiej, młodzi twórcy przełamują obecnie konwencje i nie boją się eksperymentować, co daje bardzo dobre efekty. Z takim zdaniem zgadza się rzeczniczka wydarzenia. - Jest coraz większa różnorodność, która była zawsze w krótkim metrażu, a teraz widać to również po długim metrażu. Wzrasta również liczba zainteresowanych - w tym roku padł rekord zgłoszeń i do konkursu pełnometrażowych debiutów fabularnych zgłoszono 26 filmów, z czego wybraliśmy 13, zaś do konkursu krótkiego metrażu nadesłano 176 obrazów, z czego wybraliśmy 70 - opowiada Anna Serdiukow.

Jakie programy pomagają młodym twórcom w zrealizowaniu swoich pomysłów? Kto wybił się dotychczas w czasie koszalińskiego festiwalu? Co jest najważniejsze, by panować nad formą filmową? Jakie nagrody można zdobyć na festiwalu filmowym w Koszalinie? O tym więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Eureka - kultura i nauka

Prowadzi: Joanna Sławińska

Goście: Anna Serdiukow (rzeczniczka Festiwalu Polskich Debiutów "Młodzi i Film" w Koszalinie), Paulina Skibińska (reżyserka, scenarzystka)

Data emisji: 21.06.2016

Godzina emisji: 20.28

sm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Berenice Marlohe zachwycona polskim reżyserem

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 13:00
Do Wrocławia przyjechała plejada gwiazd z Hollywood, które biorą udział w zdjęciach do filmu "Dolina Bogów" Lecha Majewskiego. Wśród nich jest dziewczyna Bonda z filmu "Skyfall".
rozwiń zwiń

Czytaj także

John Malkovich: chciałem wziąć udział w wizji Lecha Majewskiego

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 15:40
- Miałem szczęście w życiu, mogąc pracować z wieloma wielkimi, kreatywnymi reżyserami w Europie i w innych miejscach, i Lech jest jeszcze jednym z takich ludzi - o bardzo szczególnym spojrzeniu na świat, obdarzonym charakterystyczną wizją i wyobraźnią - mówił w Jedynce aktor o swojej roli w najnowszej produkcji Lecha Majewskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ikona" Wojciecha Kasperskiego - film o poszukiwaniu duszy

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2016 18:19
- Zagłębiamy się w nim, jaki jest wspólny mianownik między nami (twórcami), bohaterami oraz odbiorcami filmu. Zrobiliśmy go po to, aby znaleźć coś, co może nas połączyć. Ten film ma być mostem - mówił w Jedynce Wojciech Kasperski, reżyser filmu "Ikona".
rozwiń zwiń