X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jest sprawa. Potrzebna pomoc dla Artura Rożka!

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2016 16:39
Utalentowany śpiewak operowy traci wzrok. Wciąż koncertuje, wygrywa kolejne konkursy zagraniczne, ale wkrótce jego kariera może stanąć pod znakiem zapytania.
Audio
  • Potrzebna pomoc dla Artura Rożka (Jest sprawa/Jedynka)
Arturowi Rożkowi grozi ślepota. Polskie szpitale nie mogą mu pomóc, a operacja w zagranicznej klinice przekracza jego możliwości finansowe
Arturowi Rożkowi grozi ślepota. Polskie szpitale nie mogą mu pomóc, a operacja w zagranicznej klinice przekracza jego możliwości finansoweFoto: East News/Glow Images

Powodem ogromnych problemów artysty są jego wrodzone choroby oczu między innymi aniridia, jaskra i oczopląs. W tej chwili Artur Rożek widzi tylko jednym okiem z jedną piątą prawidłowej ostrości. Grozi mu ślepota.


Polskie szpitale nie mogą mu pomóc, a operacja w zagranicznej klinice przekracza jego możliwości finansowe. Jego przyjaciele skupieni wokół Studia Sztuk Scenicznych S-3 próbują mu pomóc. Organizowana jest zbiórka pieniędzy na zagraniczną operację wzroku. Odbędzie się też koncert charytatywny. O tym w reportażu Mariusza Pieśniewskiego "Wzrok i głos"

Cykl "Jest sprawa" przygotowywany jest we współpracy z "Super Expressem". Historię Artura Rożka można też przeczytać w piątkowym wydaniu dziennika.

***

Tytuł reportażu: ""Wzrok i głos"

Autor reportażu: Mariusz Pieśniewski

Data emisji: 3.06.2016

Godz. emisji: 15.17

tjTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jest sprawa! Walka o Teatr Kamienica - nowe fakty

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 15:20
Działający od ośmiu lat teatr Kamienica wynajmuje od miasta Warszawa pomieszczenia w podziemiach jednej ze starych kamienic. Pojawili się jednak tajemniczy biznesmeni, którzy chcą doprowadzić do przejęcia placówki.
rozwiń zwiń