"Laski, Laski" - Leszcze z premierą na koncercie "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 20:04
- Atmosfera jest letnia i festiwalowa, a zwycięstwo biało-czerwonych na EURO 2016 daje nam dodatkową motywację, koncert będzie czystą przyjemnością – mówił w Jedynce Kacper Kuszewski, wokalista zespołu Leszcze.
Audio
  • Leszcze na koncercie "Lata z Radiem" w Legionowie (Jedynka/Lato z Radiem Extra)
Leszcze
LeszczeFoto: mat.promocyjne

Podczas pierwszego koncertu "Lata z Radiem" w Legionowie Leszcze zaprezentują swój najnowszy singiel pt. "Laski, Laski".

- Nasz pierwszy koncert w ramach trasy "Lata z Radiem", mój pierwszy sezon z zespołem Leszcze i nowy singiel - powiedział Kuszewski. - To będzie tak naprawdę wielka premiera. Utwór "Laski, Laski" jest bardzo świeży, a na koncercie zabrzmi po raz pierwszy - dodał. 

"Laski, Laski" to dynamiczny utwór, w którym klimat disco wymieszany jest z nowoczesnym bitem i brzmieniem. Zabawnie jest tu także w pełnej ironii warstwie tekstowej. Piosenka ukazała się na składance "Lata z Radiem", a zespół przy jej tworzeniu współpracował z grupą Plastic.W nagraniu Kacper Kuszewski tłumaczył również jak udaje mu się godzić wykonywany zawód z występami z zespołem Leszcze. Natomiast gitarzysta Bartek Staniszewski wyjaśnił, jak doszło do tego, że znany aktor został wokalistą zespołu Leszcze. 

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra

Rozmawiała: Sława Bieńczycka

Goście: Kacper Kuszewski (aktor i wokalista), Bartek Staniszewski (gitarzysta)

Data emisji: 25.06.2016

Godzina emisji: 18.14

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Powrót Maleo Reggae Rockers!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 15:43
Po czterech latach przerwy Maleo Reggae Rockers ponownie zagrają na trasie Lata z Radiem. - Cieszymy się, że jesteśmy znowu na pokładzie - mówi Dariusz Malejonek, lider zespołu.
rozwiń zwiń