Trasa koncertowa "Lato z Radiem 2016" oficjalnie otwarta

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 22:31
- Startujemy z kolejną trasą koncertową Lata z Radiem, zaczynamy w Legionowie, pogoda jest piękna, dużo ludzi, wszyscy uśmiechnięci, wspaniała muzyka i świetni artyści. Jest wspaniale - mówiła prezes zarządu Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk.
Audio
  • Trasa "Lato z Radiem" oficjalnie otwarta (Jedynka/Lato z Radiem Extra)
Na zdjęciu od lewej: dyrektor radiowej Jedynki Rafał Porzeziński, wiceprezes zarządu Polskiego Radia Jerzy Kłosiński, prezes zarządu Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk oraz prowadzący audycje Lato z Radiem Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki
Na zdjęciu od lewej: dyrektor radiowej Jedynki Rafał Porzeziński, wiceprezes zarządu Polskiego Radia Jerzy Kłosiński, prezes zarządu Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk oraz prowadzący audycje Lato z Radiem Sława Bieńczycka i Bogdan SawickiFoto: Sebastian Gołos

Właśnie w Legionowie rozpoczęła się tegoroczna trasa Lata z Radiem. Na letniej scenie zagrały zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze, Raz Dwa Trzy. - Atmosfera jest niesamowita, muzyka rozkręca ludzi. To wspaniała impreza, dobry początek lata - dodał wiceprezes zarządu Polskiego Radia Jerzy Kłosiński. 

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

Natomiast dyrektor radiowej Jedynki  przyznał, że miał tremę. - Piętnastego stycznia, gdy tylko pojawiłem się w radiowej Jedynce, usłyszałem pytania o Lato z Radiem. Dziś wiem, że to wielkie święto - powiedział Rafał Porzeziński.

W tym roku, pierwszy raz w trasie Lata z Radiem biorą udział Polskie Radio Dzieciom i Jedynka Dzieciom. - To są nasi młodzi słuchacze, nasza przyszłość. Chcemy, aby z nami zostali - powiedziała Barbara Stanisławczyk.W niedzielę 26 czerwca, ekipa "Lata z Radiem" przeniosła się do Włocławka, gdzie na scenie przy Hali Mistrzów przy Al. Fryderyka Chopina publiczność śpiewała największe hity z zespołami: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Varius ManxKasia Stankiewicz oraz z Andrzejem Piasecznym. Bisom nie było końca, a widzów nie zniechęcił nawet powracający co chwilę deszcz.

Transmisje na żywo w internecie!

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

tj/gs

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Powrót Maleo Reggae Rockers!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 15:43
Po czterech latach przerwy Maleo Reggae Rockers ponownie zagrają na trasie Lata z Radiem. - Cieszymy się, że jesteśmy znowu na pokładzie - mówi Dariusz Malejonek, lider zespołu.
rozwiń zwiń