Lato z Radiem 2016. Sarsa: cieszę się, że mogę być tego częścią

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 20:00
- Jestem onieśmielona, taka zaangażowana publiczność to coś wspaniałego - deklaruje artystka, która w Inowrocławiu debiutowała na scenie Lata z Radiem.
Audio
  • Sarsa opowiada o swojej muzyce i sposobach na relaks (Lato z Radiem EXTRA/Jedynka)
Sarsa przyznała, że przed koncertami się denerwuje
Sarsa przyznała, że przed koncertami się denerwujeFoto: Sebastian Gołos

Sarsa przyznaje, że lubi występować przed różną publicznością. - Wszystko ma swój urok. Duże sceny to spotęgowane odczuwanie, kiedy wszyscy jednym głosem śpiewają twój utwór. Intymność klubowa to jest też coś, co bardzo sobie cenię - mówi wokalistka dodając, że w taką trasę rusza już na jesieni. 

Jak przyznaje dzięki występom publiczność może poznawać ją coraz lepiej jako artystkę. - Koncertowanie także dzięki Wam daje pełen obraz tego, kim jestem. Myślę, że jeszcze trochę pracy przede mną, aby w świadomości swojego odbiory zaistnieć tak jak bym chciała, jako artystka dualistyczna - przyznaje Sarsa. 

W rozmowie z Karoliną Rożej i Bogdanem Sawickim wokalistka zdradziła czym się zajmuje, kiedy nie śpiewa i jaki ma sposób na relaks. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.  

W niedzielę w Inowrocławiu dopisała pogoda, a doskonale bawiąca się publiczność szczelnie wypełniła przestrzeń pod sceną. 

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.


Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem EXTRA"

Prowadzi:  Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: Sarsa (wokalistka)

Data emisji: 10.07.2016

Godzina emisji: 19.10

gs


Czytaj także

Lato z Radiem 2016: Inowrocław, czyli miasto z najczystszym powietrzem

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 13:00
- Inowrocław to jedyne miasto w Polsce, które spełnia wymogi Światowej Organizacji Zdrowia, jeśli chodzi o czystość powietrza - przypomina z dumą Ryszard Brejza, prezydent miasta. Przepiękne miasto Kujaw kusi nie tylko swoimi zdrowotnymi właściwościami, także bogactwem kwiatów. Dywany kwiatowe tworzy 110 tys. kwiatów, a w Ogrodach Zapachu kwitnie 4,5 tys. róż. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blue Café: pomarańczowy do nas pasuje

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 22:10
- To jest super optymistyczny kolor. Wyjdziemy od niego w czerwień. Jesteśmy wprawdzie Blue Cafe, ale co tam. Czerwień kojarzy się ogniem. I dziś go nie zabraknie - mówiła przed koncertem w Solcu Kujawskim Dominika Gawęda.
rozwiń zwiń