Adam Konkol z zespołu Łzy: na nowej płycie wracamy do korzeni

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2016 20:36
- Jesteśmy pogodowym talizmanem. Na naszych plenerowych koncertach nigdy nie pada. Tak jest od co najmniej dwóch lat - stwierdził Adam Konkol, lider zespołu Łzy tuż po ich występie na koncercie Lata z Radiem w Rabce Zdrój.
Audio
  • Zespół Łzy zagrał na tegorocznej trasie "Lata z Radiem". (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Zespół Łzy i prowadzący koncert Lata z Radiem w Rabce-Zdrój
Zespół Łzy i prowadzący koncert Lata z Radiem w Rabce-ZdrójFoto: Sebastian Golos/PR

- Dzieląc się wrażeniami tuż po koncercie Sara Chmiel - wokalistka grupy - wyznała, że wcale nie czuje zmęczenia. - Atmosfera, publiczność i pogoda dopisały. A ja kocham słońce, kocham się opalać - dodała.

Muzycy przypomnieli, że w tym roku grupa obchodzi 20-lecie. Z tej okazji, w czerwcu wydali podwójny album pt. "Łzy 20”.  Jest to dwupłytowe wydawnictwo - wyjaśniła Sara Chmiel. - Jeden krążek zawiera dziesięć premierowych utworów, na drugim umieściliśmy dwadzieścia największych naszych hitów zarejestrowanych podczas koncertów - tłumaczyła.

Adam Konkol podkreślił, że w premierowych utworach na płycie "Łzy 20" zespół wraca do korzeni. - Album promuje piosenka "Życie jest piękne", utwór został ciepło przyjęty przez fanów - dodał muzyk.

Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Adam KonkolSara Chmiel (zespół Łzy)

Data emisji: 23.07.2016

Godzina emisji: 19.16

ab/pg

Czytaj także

Zespół Łzy jest pełnoletni. Jaką niespodziankę ma z tej okazji dla fanów?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 14:56
- Ostatnią niespodzianką był nasz koncert akustyczny z okazji 15-lecia. Zagraliśmy z naszymi przyjaciółmi, m.in. Titusem, Anją Orthodox i Markiem Piekarczykiem. Za dwa lata, na 20-lecie też przygotujemy coś oryginalnego - zapewniał w Jedynce Adrian Wieczorek z zespołu Łzy.
rozwiń zwiń