Lato z Radiem 2016. 30 koncertów na 30-lecie De Mono

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 23:08
- Mógłbym o tym opowiadać godzinami, ale menedżer nam zabronił dopóki wszystko nie zostanie dopięte na ostatni guzik. Na pewno mamy zamiar zrobił dużą trasę koncertową - mówi Andrzej Krzywy z zespołu De Mono, który w 2017 r. świętował będzie 30-lecie.
Audio
  • Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk o 30-leciu De Mono (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Przed koncertem w Kaliszu z muzykami De Mono rozmawiali Karolina Rożej i Bogdan Sawicki (P)
Przed koncertem w Kaliszu z muzykami De Mono rozmawiali Karolina Rożej i Bogdan Sawicki (P)Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Z okazji jubileuszu ma ukazać się również nowa płyta De Mono. – Co najmniej jedna, jeśli nie dwie - precyzuje Piotr Kubiaczyk. - O jednej mogę powiedzieć, że będzie to regularna, nowa płyta z premierowymi piosenkami. Już jesteśmy w studiu i nagrywamy. Myślę, że wszystko uda się zrealizować w terminie - tłumaczy basista.

W sobotę 6 sierpnia De Mono zagrali koncert w Kaliszu w ramach trasy Lata z Radiem 2016. Z jakiego powodu był to dla zespołu premierowy występ, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem Extra"

Prowadzi:  Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: Andrzej Krzywy, Piotr Kubiaczyk (De Mono)

Data emisji: 6.08.2016

Godzina emisji: 20.45

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Krzywy - od ulicznej kapeli do orkiestry symfonicznej

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 14:00
Jak to się stało, że chłopiec grający na mandolinie zaczął śpiewać reggae, a dla De Mono zrezygnował z pomysłu podbicia Australii? O swojej muzycznej drodze Andrzej Krzywy opowiedział w Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od kapelusza do statków na niebie. Marek Kościkiewicz i jego hity

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2014 03:20
O piosence "Statki na niebie" powstał nawet artykuł, odkrywający wszystkie jej sekrety. - Miałem muzę, była to jedna z dziewczyn, która robiła nam zdjęcia i nosiła fajne nakrycia głowy. Pomyślałem, że napiszę piosenkę bardziej malarską, poetycką, która jest klimatyczna i mówi o tym, że wokół nas jest tyle pięknych obrazów - opowiada gość Jedynki, Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń