Pectus - zespół zakochany w górach

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 14:33
- Do Zakopanego z domu rodzinnego mamy 150 km, więc kiedy tylko jest taka możliwość, wsiadamy w samochód i wychodzimy, to na Giewont, to na Kasprowy. Zawsze pieszo, nigdy kolejką - mówią bracia Szczepanik.
Audio
  • Bracia Szczepanik z zespołu Pectus o swojej miłości do gór (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
- Połączyliśmy północ z południem - mówił Tomasz Szczepanik przed koncertem w Stegnie
- Połączyliśmy północ z południem - mówił Tomasz Szczepanik przed koncertem w StegnieFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Górskie spacery to wspólna, rodzinna pasja. - W tym roku zdobyliśmy Zawrat, prawie 30 km pieszo. Staramy się trzymać kondycję fizyczną, bo ona pomaga nam również na scenie – tłumaczy Tomasz Szczepanik.

Jakim wynikiem zakończył się mecz piłkarski pomiędzy zespołami Pectus i Maleo Reggea Rockers rozegrany w czasie koncertu Lata z Radiem w Stegnie i czy bracia Szczepanik umieją mówić gwarą góralską, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem Extra"

Prowadzą: Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: bracia Szczepanik (zespół Pectus)

Data emisji: 7.08.2016

Godzina emisji: 20.19

pg/mg

Czytaj także

Pectus: płyta "Kobiety" jest wyjątkowa

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 15:08
- Konflikt za naszą wschodnią granicą wstrząsnął nami i ukierunkował nagrywanie tego albumu - mówią bracia Tomasz i Maciej Szczepanikowie z grupy Pectus.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pectus o sile muzyki i zmianach na lepsze

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 21:56
- Bez względu na to, gdzie nas życie rzuci, trzeba pamiętać o naszych korzeniach i naszych najbliższych - podkreśla Tomasz Szczepanik, lider zespół Pectus.
rozwiń zwiń