Natalia Szroeder: bałam się, że zostanę zaszufladkowana

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 19:30
- To jest czas, kiedy naturalnie szukam swoich dróg. Chciałabym, żeby słuchacze mi na to pozwalali. To jest wielka frajda - przyznaje 20-letnia wokalistka.
Audio
  • Natalia Szroeder: bałam się, że zostanę zaszufladkowana (Lato z Radiem EXTRA/Jedynka)
Natalia Szroeder
Natalia SzroederFoto: Sebastian Gołos

Jak zdradziła Natalia Szroeder wkrótce pojawi się jej album. - Będzie bardzo różnorodny, dzięki temu, że pracowało nad nim aż 5 producentów. Dodatkowo współkomponowałam utwory, ale za każdym razem współpracowałam z kimś innym. Bardzo jestem ciekawa jak ludzie odbiorą tę płytę - przyznaje gość Karoliny Rożej i Bogdana Sawickiego. 

Wokalistka nie kryje, że część utworów może być dla jej słuchaczy dużym zaskoczeniem. Wśród piosenek znajdzie się także akcent kaszubski, co cieszy artystkę, która podkreśla, że jest lokalną patriotką. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.


Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem EXTRA"

Prowadzi:  Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: Natalia Szroeder (wokalistka)

Data emisji: 21.08.2016

Godzina emisji: 19.13

gs

Czytaj także

Ewa Farna i jej przedkoncertowy stres

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 14:50
Tuż przed swoim koncertem w Stalowej Woli plenerowe studio Jedynki odwiedziła wokalistka Ewa Farna. - Na szczęście do was zdążyłam, zgubiliśmy się, jechaliśmy pół godziny z hotelu, który oddalony jest chyba o pięć minut drogi na piechotę - przyznała artystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weronika Korthals: moja praca daje mi ogromną satysfakcję

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 14:46
- Cieszę się bardzo, że mogę wykorzystywać moje wykształcenie. Mam to szczęście, że mogę kontynuować moje działania studenckie i spełnia się moje marzenie, jakim jest dyrygowanie - opowiada piosenkarka Weronika Korthals.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: duety z ojcem to magiczne chwile

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2016 22:46
- Z czasem, gdy dorobiłam się własnego repertuaru, łatwiej zaczęło mi przychodzić śpiewanie z ojcem - powiedziała piosenkarka, która podczas koncertu Lata z Radiem wystąpiła z Grzegorzem Markowskim.
rozwiń zwiń