X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem. Andrzej Piaseczny zdradza jaka publiczność jest najważniejsza

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 21:00
- Moim fani dorastają razem ze mną. Tylko ktoś, kto przeszedł na scenie długa drogę, wie, że dla niego, dla mnie najważniejsi są ci ludzie, którzy wracają na koncerty - przyznaje wokalista.
Audio
  • Lato z Radiem. Andrzej Piaseczny zdradza jaka publiczność jest najważniejsza (Lato z Radiem EXTRA/Jedynka)
Dlaczego Andrzej Piaseczny nie chce świętować swojego 25-lecia na scenie, które będzie obchodził w przyszłym roku?
Dlaczego Andrzej Piaseczny nie chce świętować swojego 25-lecia na scenie, które będzie obchodził w przyszłym roku?Foto: Sebastian Gołos

Artysta opowiadał także o swojej znajomości z Rafałem Brzozowskim z którym w Kutnie występował na jednej scenie. Muzycy poznali się w programie "The Voice", gdzie był Andrzej Piaseczny nauczycielem. - Spotkanie z młodymi w ramach takich programów jest źródłem refleksji o swoich własnych możliwościach. Podczas programu nie ma czasu na prawdziwa naukę, to raczej zasugerowanie im co wyeksponować, co ukryć, przekazanie im pewnych trików - przyznaje gość "Lata z Radiem EXTRA". 

W rozmowie z Karoliną Rożej i Bogdanem Sawickim Andrzej Piaseczny wspominał także swój pierwszy koncert "Lata z Radiem" w Łowiczu, a także zapowiadał nową płytę z której,  jak przyznał, już jest zadowolony. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem EXTRA"

Prowadzi: Zbigniew Krajewski, Karolina RożejBogdan Sawicki

Goście: Andrzej Piaseczny (wokalista)

Data emisji: 27.08.2016

Godzina emisji: 20.38

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pectus - zespół zakochany w górach

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 14:33
- Do Zakopanego z domu rodzinnego mamy 150 km, więc kiedy tylko jest taka możliwość, wsiadamy w samochód i wychodzimy, to na Giewont, to na Kasprowy. Zawsze pieszo, nigdy kolejką - mówią bracia Szczepanik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016 w Grajewie, mieście pogranicza

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 13:30
- Z pamiętników ówczesnych właścicieli Grajewa, wiemy że to właśnie tu cofając się spod Moskwy w 1812 roku zatrzymał się Napoleon. Na śniadanie zjadł zupę kawową z chlebem i ruszył w dalszą drogę.  – Otrzymał od właścicieli sanie, był to bowiem grudzień, i dzięki nim do Warszawy zdążył przed Rosjanami. Córce gospodarzy ofiarował złotą broszę – opowiada Tomasz Dudziński, dyrektor grajewskiego Centrum Kultury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kutno - Lato z Radiem w różanym mieście

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 13:30
Pachnące różami Kutno położone jest na styku czterech krain historycznych i geograficznych: Mazowsza, Kujaw, Ziemi Łęczyckiej oraz Wielkopolski.
rozwiń zwiń