Benefis Magdaleny Zawadzkiej. Posłuchaj retransmisji

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 10:00
Teatr Polskiego Radia i Program 1 zorganizowały jubileusz 50-lecia pracy artystycznej wybitnej aktorki teatralnej, filmowej i radiowej – Magdaleny Zawadzkiej.
Audio
Benefis Magdaleny Zawadzkiej w Polskim Radiu
Benefis Magdaleny Zawadzkiej w Polskim RadiuFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Uroczystość odbyła się w poniedziałek, 6 lutego, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.

- Zależy nam na tym, by zorganizować rodzinne spotkanie, polegające na ciepłej, spokojnej, mądrej rozmowie. Na scenie zaśpiewa Krystyna Tkacz, zaprosiliśmy zaprzyjaźnione z jubilatką aktorki, będzie również szansa na rozmowę z kimś, kogo publiczność bardzo kocha. Nasze studio słynie z przyjaznej atmosfery, nie ma wielkiej przestrzeni, wielkiego nadęcia, udawania. Jest tylko prawda, szczerość i dobroć - tak benefis Magdaleny Zawadzkiej zapowiadał reżyser gali, dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła.

Podczas benefisu będzie można było usłyszeć fragmenty sztuki teatralnej "Lilka, cud miłości", w którym Magdalena Zawadzka gra wraz z koleżankami z Teatru Ateneum: Pauliną Holtz, Afrodytą Weselak, Krystyną Tkacz i Joanną Żółkowską. Uroczystość prowadzili Ewa Heine i Paweł Sztompke.

Uroczystość retransmitowała radiowa Jedynka. Posłuchaj nagrania.

***

Tytuł audycji: Noc z Jedynką

Data emisji: 10.02.2017

Godzina emisji: 0.17

info. prasowa/pg

Czytaj także

Magdalena Zawadzka: jestem inna niż postrzegają mnie ludzie

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 13:02
- W książce "Taka jestem i już!" piszę o różnych rzeczach, które budują u czytelnika mój obraz. W rzeczywistości niekoniecznie taka jestem - powiedziała aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Benefis Magdaleny Zawadzkiej. 50 lat na scenie

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 16:59
- Zależy nam na tym, by było to rodzinne spotkanie, polegające na cieplej, spokojnej, mądrej rozmowie. Będzie śpiewać Krystyna Tkacz, będą zaprzyjaźnione z jubilatką aktorki, ale będzie również szansa na rozmowę z kimś, kogo publiczność bardzo kocha - tak benefis Magdaleny Zawadzkiej zapowiadał Janusz Kukuła, organizujący galę.
rozwiń zwiń