X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magdalena Zawadzka w nieznanych rolach

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 12:37
Magda Zawadzka opowiada o swojej drodze artystycznej od kołyski do dnia dzisiejszego. Rozmawiamy o jej występach w kabarecie Dudek, bogatym dorobku ról teatralnych, radiowych i telewizyjnych, a także nieznanych szerzej występów w charakterz śpiewaczki operowej i operetkowej diva.
Audio

Aktorką chciała zostać już jako dziewczynka, bo nie znosiła rutyny. Kiedy miała kilkanaście lat dowiedziała się, że jest nabór do telewizji do Młodzieżowego Studia Poetyckiego, prowadzonego przez Andrzeja Konica. Zapragnęła dostać się do tego świata iluzji. - Poszłam na te eliminacje, przeszłam trzy etapy zwycięsko i zaczęłam występować jako 14-15 lat w MSP - wspomina. W tym studiu recytowali i mówili prozą młodzież dla młodzieży. Z tego studia wyszła cała plejada znanych później aktorów - Jolanta Zykun, Marek Perepeczko, Jan Englert, czy Daniel Olbrychski.

W audycji została przywołana pamięć Gustawa Holoubka, z którym to spędziła swoje całe dorosłe życie. Wspomina o swojej wielkiej pasji społecznej, jaką jest praca na rzecz Domu Artysty Weterana w Skolimowie. A wreszcie po latach zdrada nam sekrety nagrywania karkołomnych scen ucieczki Basi w "Panu Wołodyjowskim".

Przez trzy godziny audycji była nadawana muzyka, którą lubi Magda Zawadzka. Audycja z telefonicznym udziałem słuchaczy.

***

Tytuł audycji: "Noc z Jedynką"

Prowadzi: Krzysztof Szuster

Gość: Magdalena Zawadzka (aktorka)

Data emisji: 24.01.2019

Godzina emisji: 00.00-03.00

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Benefis Magdaleny Zawadzkiej. Posłuchaj retransmisji

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 10:00
Teatr Polskiego Radia i Program 1 zorganizowały jubileusz 50-lecia pracy artystycznej wybitnej aktorki teatralnej, filmowej i radiowej – Magdaleny Zawadzkiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Zawadzka - warszawianka wychowana na Pogodnie

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2017 15:20
- Mieszkałam w Szczecinie przez 11 lat. Nomen omen miałam pogodne dzieciństwo. Rodzice strzegli mnie przed okropieństwami stalinowskiej rzeczywistości - mówi w radiowej Jedynce Magdalena Zawadzka.
rozwiń zwiń