X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ŚDM. Przygotowania do czuwania i mszy w Brzegach

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 15:22
Od wtorku miejscem centralnych uroczystości Światowych Dni Młodzieży były krakowskie Błonia, dziś jednak pielgrzymi za swój główny cel wezmą Kampus Miłosierdzia.
Audio
Pielgrzymi na krakowskim rynku
Pielgrzymi na krakowskim rynkuFoto: Łukasz Kowalski/Polskie Radio

Młodzież czuje duchową wspólnotę. - Gdy spotykamy się, razem śpiewamy czujemy Pana, czujemy super-moc, bo słowa Franciszka docierają do każdego. - mówili młodzi ludzie, z którymi rozmawiał nasz reporter.

Napotkani podkreślali, że są pod wielkim wrażeniem nie tylko modlitwy, ale też organizacji. Dodawali, że ludzie są uśmiechnięci, wytwarza się w nich życzliwość, dobroć i otwartość na każdego.

ŚDM to też ogromne wyzwanie organizacyjne i logistyczne. Krakowskie służby miejskie bardzo dobrze radzą sobie z tak prozaicznym, a przecież ważnym problemem jak wywóz śmieci - Pielgrzymi są bardzo zdyscyplinowani, nie śmiecą zanadto, a my byliśmy dobrze przygotowani - stwierdziła Monika Chylaszek rzecznik prezydenta Krakowa.

Światowe Dni Młodzieży 2016 - serwis specjalny >>>

W audycji mówiliśmy też o tym , jak dostać się na Brzegi, gdzie wieczorem odbędzie się czuwanie i msza oraz jak są zorganizowane powroty tak wielkiej liczby pielgrzymów po zakończeniu dzisiejszych uroczystości.

***

Tytuł audycji: ŚDM - studio specjalne

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Reporterzy: Marta Masłowska i Patryk Michalski.

Gość: Monika Chylaszek (rzecznik prezydenta Krakowa)

Data emisji: 30.07.2016

Godzina emisji: 13.13

ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polacy ze Wschodu na Światowych Dniach Młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2016 15:27
- Z moich szacunkowych wyliczeń wynika, że na Światowe Dni Młodzieży przyjechało ok. 10 tysięcy młodych ludzi zza wschodniej granicy - mówi ks. Leszek Kryża, szef Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Konferencji Episkopatu Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młodzieńcza radość, 12 ton pierogów i... mizeria

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 11:00
- Uwielbiam mizerię! - powiedział spotkany przez Kubę Witkowskiego uczestnik Światowych Dni Młodzieży z Nigerii. Dariusz Rosiak przyznał natomiast: "brakuje mi słów, by opisać to, co działo się wczoraj na ulicach Krakowa..."
rozwiń zwiń