X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kazimierz Mazur: zawsze staram się mieć pogodę ducha

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2016 14:40
- Jesteśmy często poddani różnym naciskom, ale to co mamy w głowie, to jak sobie ułożymy życie myślowo będzie nas prowadziło dalej - mówi Kazimierz Mazur.
Audio
  • Jak zachować pogodę ducha mimo przeciwności? Opowiada Kazimierz Mazur (Czas pogody/Jedynka)
Jak przyznał Kazimierz Mazur praca jest dla niego wciąż źródłem satysfakcji także dzięki sympatii widzów (zdjęcie ilustracyjne)
Jak przyznał Kazimierz Mazur praca jest dla niego wciąż źródłem satysfakcji także dzięki sympatii widzów (zdjęcie ilustracyjne)Foto: pixabay.com

Czytaj i słuchaj także >>>
cygan-jacek 1200.jpg
Jacek Cygan: dzięki sztuce stajemy się pogodniejsi

Jak przyznaje gość Zbigniewa Krajewskiego, obecnie wcielający się w rolę Tomasza w serialu "Barwy szczęścia" nigdy nie starał się imponować swoim zachowaniem innym, a jego pogoda ducha wynika z psychiki. Pogodną osobą był od dziecka, choć nie zawsze jest to łatwe. - Mimo przeciwności życie toczy się dalej, spotkały nas z małżonką rożne trudne historie: tragedia z domem, a później choroba mojej żony - opowiada Kazimierz Mazur, mąż Katarzyny Gaertner. 

Aktor mówiąc o swojej pracy na planie "Barw szczęścia" w którym gra razem ze Stanisławą Celińską, wspominał także ich spotkanie w serialu "Noce i dni". Dlaczego teraz trudno mu go oglądać? Czym jest Intermedialny Teatr Muzyczny Balustrada? Gdzie można śledzić jego występy? Czego możemy się spodziewać w związku z przypadającą w przyszłym roku 50. rocznicą skomponowania przez Katarzynę Gaertner mszy beatowej "Pan przyjacielem moim"? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji. 

***

Tytuł audycji: "Czas pogody"

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Kazimierz Mazur (aktor)

Data emisji: 16.10.2016

Godzina emisji: 10.09

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radosna jesień życia? To możliwe

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2016 09:01
- Niektórzy ludzie nie wyobrażają sobie, że nadejdzie jesień ich życia, ale są i tacy, którzy starzy są od zawsze. A zależy to przede wszystkim od konstrukcji psychicznej - stwierdziła psychoterapeutka Jaga Ambroziak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uniwersytet w średnim wieku? To eliksir młodości!

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2016 15:20
- Dobrze jest, poszerzać wiedzę, spotykać innych ludzi. A wszystko idzie w tym kierunku, żeby głowa pracowała. Kiedy dajemy "pokarm" mózgowi, to on się nie starzeje - tak Elżbieta Ćwiklińska-Kożuchowska przekonywała do udziału w zajęciach Uniwersytetu Drugiego Wieku.
rozwiń zwiń