Wnuk "Dziarskiego Dziadka": trudno za nim nadążyć

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 13:18
- Nie raz ścigałem się z dziadkiem. Czasami daje mi wygrać, żebym już tak zupełnie się nie pogrążył. W końcu między nami są 62 lata różnicy - mówi Michał Skurowski, wnuk Antoniego Huczyńskiego, zwanego "Dziarskim Dziadkiem".
Audio
  • Michał Skurowski o sekrecie długowieczności swojego dziadka Antoniego Huczyńskiego (Czas pogody/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/domena publiczna

Antoni Huczyński - rocznik 1922 - był żołnierzem AK, walczył w Powstaniu Warszawskim, z zawodu jest weterynarzem, a z zamiłowania... youtuberem i biegaczem. Jego pociąg do zdrowego stylu życia udziela się innym, nie tylko najbliższej rodzinie. - Po tym jak zaczął się udzielać i nagrywać filmiki z ćwiczeniami, zwłaszcza wśród seniorów nastała moda na to, by dbać o swoje zdrowie. Myślę, że dziadek był jednym z inicjatorów takiego trendu - podkreśla Michał Skurowski.

Dlaczego dieta i zestaw ćwiczeń stosowanych przez "Dziarskiego Dziadka" są warte polecenia i na czym polega trening... gałek ocznych, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Czas pogody"

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Michał Skurowski (wnuk Antoniego Huczyńskiego, zwanego "Dziarskim Dziadkiem")

Data emisji: 22.01.2017

Godzina emisji: 10.18

pg/fbi


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mentor" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2017 08:10
W swoim życiu zajmował się wieloma rzeczami. Wydawał gazety, był animatorem w domach kultury, zakładał spółdzielnie mieszkaniowe. Potrafił się świetnie odnaleźć w rzeczywistości PRL.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Babcia i dziadek muszą być na topie"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2017 13:00
By mieć dobry kontakt z wnukami, trzeba dobrze rozumieć młode pokolenie. Seniorom pomagają w tym działające w całej Polsce Szkoły Super Babci i Super Dziadka.
rozwiń zwiń