Aktywna jesień życia

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2017 12:30
W ostatnim w 2017 roku "Czasie Pogody" przypomnieliśmy najciekawszych gości mijającego roku – tych, którzy dali nam wskazówki, dobre rady i swoje ciepło; ludzie pasji, ciekawych zawodów i tacy, którym metryka nie przeszkadza w aktywności życiowej.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: DenisFilm/shutterstock.com

Wspominaliśmy m.in. rozmowy z: małżeństwem podróżującym po świecie kamperem; emerytem, który na rowerze jeździ nie tylko po Krakowie ale także zwiedza na nim inne krajeczłonkami suwalskiego zespołu Ostatni Ząb i "dziewczynami w pewnym wieku" szlifującymi dziennikarski warsztat. Zapraszamy do słuchania.

W drugiej godzinie audycji Adam Strug zaprezentował muzykę zespołu "Tęgie chłopy", zaś Kazimierz Kowalski - arię z opery "Giovanni" w wykonaniu Wojciecha Drabowicza.

Nie zabrakło też Strof dla Ciebie i archiwaliów kabaretowych wybranych przez Teresę Drozdę.

*** 

Tytuł audycji: Czas pogody

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Data emisji: 31.12.2017

Godzina emisji: 10.09

kh

Czytaj także

Światowy Kongres Polaków chce zmiany statusu rodaków na świecie

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 08:58
– Uważamy, że ze 100 senatorów, którzy teraz zasiadają w Senacie, 20 powinno być wybieranych poza granicami Polski, ażeby Polacy mieszkający za granicą mieli swoich przedstawicieli w Senacie. Prezydent Andrzej Duda zapowiedział referendum konstytucyjne i chcemy, aby weszło to w dyskurs konstytucyjny – mówiła w "Sygnałach Dnia" wiceprezes Światowego Kongresu Polaków dr Krystyna Krzekotowska.
rozwiń zwiń