Jak nie dać się uwięzić w czterech ścianach?

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2018 13:56
Uwięzieni w czterech ścianach domów starsi ludzie często tęsknią za widokiem łąki, zapachem lasu, widokiem płynącej wody.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Photographee.eu/Shutterstock

Z pomocą takim osobom przychodzi Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, które organizuje m.in. jednodniowe wypady za miasto i tygodniowe wczasy dla seniorów. O tym w radiowej Jedynce opowie Agnieszka Dąbrowska ze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

Poza tym w audycji: Adam Strug zaprezentuje przepiękną romską muzykę szczepów Bergidka i Polska Roma, a Kazimierz Kowalski karnawałową polkę Jana Straussa. Nie zabraknie też archiwaliów kabaretowych wybranych przez Teresę Drozdę i Strof dla Ciebie.

***

Na audycję "Czas pogody" w niedzielę (21.01) w godzinach 10.00-12.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

kk

Zobacz więcej na temat: Zbigniew Krajewski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Emerytura w podróży

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2017 12:10
- Nie możemy określić konkretnego momentu, kiedy staliśmy się podróżnikami. Przyzwyczajenie się do takiego trybu życia trwało u nas ponad 10 lat - mówili w audycji "Czas pogody" państwo Teresa i Andrzej Walczakowie, emeryci z Krakowa, którzy zwiedzają świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aktywna jesień życia

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2017 12:30
W ostatnim w 2017 roku "Czasie Pogody" przypomnieliśmy najciekawszych gości mijającego roku – tych, którzy dali nam wskazówki, dobre rady i swoje ciepło; ludzie pasji, ciekawych zawodów i tacy, którym metryka nie przeszkadza w aktywności życiowej.
rozwiń zwiń