X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak nie dać się uwięzić w czterech ścianach?

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2018 13:56
Uwięzieni w czterech ścianach domów starsi ludzie często tęsknią za widokiem łąki, zapachem lasu, widokiem płynącej wody.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Photographee.eu/Shutterstock

Z pomocą takim osobom przychodzi Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, które organizuje m.in. jednodniowe wypady za miasto i tygodniowe wczasy dla seniorów. O tym w radiowej Jedynce opowie Agnieszka Dąbrowska ze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

Poza tym w audycji: Adam Strug zaprezentuje przepiękną romską muzykę szczepów Bergidka i Polska Roma, a Kazimierz Kowalski karnawałową polkę Jana Straussa. Nie zabraknie też archiwaliów kabaretowych wybranych przez Teresę Drozdę i Strof dla Ciebie.

***

Na audycję "Czas pogody" w niedzielę (21.01) w godzinach 10.00-12.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

kk

Zobacz więcej na temat: Zbigniew Krajewski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Emerytura w podróży

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2017 12:10
- Nie możemy określić konkretnego momentu, kiedy staliśmy się podróżnikami. Przyzwyczajenie się do takiego trybu życia trwało u nas ponad 10 lat - mówili w audycji "Czas pogody" państwo Teresa i Andrzej Walczakowie, emeryci z Krakowa, którzy zwiedzają świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aktywna jesień życia

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2017 12:30
W ostatnim w 2017 roku "Czasie Pogody" przypomnieliśmy najciekawszych gości mijającego roku – tych, którzy dali nam wskazówki, dobre rady i swoje ciepło; ludzie pasji, ciekawych zawodów i tacy, którym metryka nie przeszkadza w aktywności życiowej.
rozwiń zwiń