Współczesna babcia poza wnukami ma także pasje

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2019 13:13
W "Czasie pogody" w przededniu Dnia Babci pokazaliśmy, jak można być aktywnym i pomagać innym mimo słodkiego ciężaru siedmiorga wnucząt. Nasz gość Dorota Czernicka aktywnie działa w International Lions Club i ma czas dla wnuków.  
Audio
  • Współczesna babcia poza wnukami ma także pasje (Czas pogody/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: TeodorLazarev/Shutterstock

- Rozpieszczamy z mężem wnuki, ale oprócz dzieci i wnuków trzeba mieć coś własnego w życiu. Zajmować się własnymi sprawami - mówi Dorota Czernicka. - Trzeba rano, jak się wstaje, usmiechnąć się do życia, do słońca - dodaje. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

W audycji mówiliśmy także o powrocie Kawiarenki Słodkiego Radia Retro. W niedzielę 20 stycznia o godzinie 17.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie przywołujące wspomnienia z legendarnego cyklu. Wokalista znany z takich przebojów, jak "Irena", "Księżyc nad Tahiti" czy "Mój cały świat" Olgierd Buczek udowodni, jak artyści starszego pokolenia potrafią konkurować z młodszymi. O czym w audycji "Czas pogody" opowiadał współprowadzący Kawiarenkę Marcin Kusy. Więcej w nagraniu.

W "Czasie pogody" nie zabrakło także karnawałowej melodii wybranej przez Kazimierza Kowalskiego –walca z baletu "Coppelia" oraz archiwaliów kabaretowych - tym razem tekstów znakomitej Stefanii Grodzieńskiej - które wybrała Teresa Drozda.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Czas pogody

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Dorota Czernicka, Marcin Kusy (dziennikarz muzyczny)

Data emisji: 20.01.2019

Godzina emisji: 10.08-11.53

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Seniorze, dopasuj świat do wieku, bo odwrotnie się nie da

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 12:00
W tym dopasowywaniu świata ma pomóc radiowy serial "Złote lata". Będą w nim radosne chwile, zaskakujące momenty, uczucia, emocje "w pewnym wieku" i wiedza o rozwiązywaniu problemów. Pomysłodawczynią serialu jest Marzena Rudnicka.
rozwiń zwiń