X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Współczesna babcia poza wnukami ma także pasje

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2019 13:13
W "Czasie pogody" w przededniu Dnia Babci pokazaliśmy, jak można być aktywnym i pomagać innym mimo słodkiego ciężaru siedmiorga wnucząt. Nasz gość Dorota Czernicka aktywnie działa w International Lions Club i ma czas dla wnuków.  
Audio
  • Współczesna babcia poza wnukami ma także pasje (Czas pogody/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: TeodorLazarev/Shutterstock

- Rozpieszczamy z mężem wnuki, ale oprócz dzieci i wnuków trzeba mieć coś własnego w życiu. Zajmować się własnymi sprawami - mówi Dorota Czernicka. - Trzeba rano, jak się wstaje, usmiechnąć się do życia, do słońca - dodaje. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

W audycji mówiliśmy także o powrocie Kawiarenki Słodkiego Radia Retro. W niedzielę 20 stycznia o godzinie 17.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie przywołujące wspomnienia z legendarnego cyklu. Wokalista znany z takich przebojów, jak "Irena", "Księżyc nad Tahiti" czy "Mój cały świat" Olgierd Buczek udowodni, jak artyści starszego pokolenia potrafią konkurować z młodszymi. O czym w audycji "Czas pogody" opowiadał współprowadzący Kawiarenkę Marcin Kusy. Więcej w nagraniu.

W "Czasie pogody" nie zabrakło także karnawałowej melodii wybranej przez Kazimierza Kowalskiego –walca z baletu "Coppelia" oraz archiwaliów kabaretowych - tym razem tekstów znakomitej Stefanii Grodzieńskiej - które wybrała Teresa Drozda.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Czas pogody

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Dorota Czernicka, Marcin Kusy (dziennikarz muzyczny)

Data emisji: 20.01.2019

Godzina emisji: 10.08-11.53

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Seniorze, dopasuj świat do wieku, bo odwrotnie się nie da

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 12:00
W tym dopasowywaniu świata ma pomóc radiowy serial "Złote lata". Będą w nim radosne chwile, zaskakujące momenty, uczucia, emocje "w pewnym wieku" i wiedza o rozwiązywaniu problemów. Pomysłodawczynią serialu jest Marzena Rudnicka.
rozwiń zwiń