X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nauka po pięćdziesiątce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2019 09:46
W pewnym wieku można nauczyć się fotografii cyfrowej, trenować pamięć i koncentrację lub przypomnieć sobie dawno nie używany język obcy. Co jeszcze w nowym semestrze proponuje uczelnia po pięćdziesiątce?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: dassel/pixabay

W audycji będziemy też przestrzegać przed spontanicznym zakupom na prezentacjach, bo żaden garnek czy koc nie jest wart takiej ceny, którą proponuje sprzedawca na pokazie.

Ponadto Kazimierz Kowalski przypomni arię z opery „Casanova” Ludomira Różyckiego, a Teresa Drozda – perełki ze starych kabaretów.

Naszymi gośćmi będą: Elżbieta Ćwiklińska - autorka projektu Uniwersytet II wieku oraz Łukasz Salwarowski - prezes Stowarzyszenia MANKO, wydawca Głosu Seniora i organizator kampanii Stop manipulacji – nie kupuj na prezentacji.

Na "Czas pogody" w niedzielę (10.02) od 10.00 do 12.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

abi

Zobacz więcej na temat: promocja zakupy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyka retro. Wnuczek śpiewa dla babci

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2019 13:42
Młodzi także mogą zakochać się w muzyce retro i odnaleźć w niej coś niesamowitego, na przekór współczesnym trendom. To, czego słuchało się kiedyś, może mieć jeszcze większą wartość teraz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seniorzy oczami młodych

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 11:05
Jak młode pokolenie postrzega starszych, ale wciąż młodych duchem, którzy walczą z ograniczeniami wieku? Zetknięcie tych dwóch różnych mentalnie światów pokazała Barbara Klicka w książce pt. "Zdrój".
rozwiń zwiń