Nauka po pięćdziesiątce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2019 09:46
W pewnym wieku można nauczyć się fotografii cyfrowej, trenować pamięć i koncentrację lub przypomnieć sobie dawno nie używany język obcy. Co jeszcze w nowym semestrze proponuje uczelnia po pięćdziesiątce?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: dassel/pixabay

W audycji będziemy też przestrzegać przed spontanicznym zakupom na prezentacjach, bo żaden garnek czy koc nie jest wart takiej ceny, którą proponuje sprzedawca na pokazie.

Ponadto Kazimierz Kowalski przypomni arię z opery „Casanova” Ludomira Różyckiego, a Teresa Drozda – perełki ze starych kabaretów.

Naszymi gośćmi będą: Elżbieta Ćwiklińska - autorka projektu Uniwersytet II wieku oraz Łukasz Salwarowski - prezes Stowarzyszenia MANKO, wydawca Głosu Seniora i organizator kampanii Stop manipulacji – nie kupuj na prezentacji.

Na "Czas pogody" w niedzielę (10.02) od 10.00 do 12.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

abi

Zobacz więcej na temat: promocja zakupy

Czytaj także

Muzyka retro. Wnuczek śpiewa dla babci

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2019 13:42
Młodzi także mogą zakochać się w muzyce retro i odnaleźć w niej coś niesamowitego, na przekór współczesnym trendom. To, czego słuchało się kiedyś, może mieć jeszcze większą wartość teraz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seniorzy oczami młodych

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 11:05
Jak młode pokolenie postrzega starszych, ale wciąż młodych duchem, którzy walczą z ograniczeniami wieku? Zetknięcie tych dwóch różnych mentalnie światów pokazała Barbara Klicka w książce pt. "Zdrój".
rozwiń zwiń