Jaka była Irena Jarocka?

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 13:06
- 7 lat minęło od śmierci Ireny Jarockiej. Czas mija nieubłaganie a wiele osób nadal myśli, że ona żyje. Jej mąż co roku dostaje przynajmniej kilka a nawet kilkanaście propozycji, by Irena Jarocka wystąpiła z koncertami - mówi w "Czasie pogody" Mariola Pryzwan, autorka książek o artystce "Wymyśliłam cię. Irena Jarocka we wspomnieniach" oraz "Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża".
Audio
Irena Jarocka. Sopot 1973 rok
Irena Jarocka. Sopot 1973 rokFoto: PAP/Janusz Uklejewski

Była niezwykłą postacią - nie tylko znakomitą wokalistką, która miała szczęście śpiewać u boku Charlesa Aznavoura, Michaela Boltona czy Michela Sardu, ale też człowiekiem pełnym empatii: angażowała się w działalność organizacji promującej zdrowie kobiety. Niestety sama uległa ciężkiej chorobie. Jaka była Irena Jarocka? Domowa, rodzinna, czy pełna kaprysów typowych dla wielkiej gwiazdy? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy okraszonej największymi przebojami Ireny Jarockiej. 

***

Tytuł audycji: Czas pogody

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Mariola Pryzwan (autorka książek o Irenie Jarockiej "Wymyśliłam cię. Irena Jarocka we wspomnieniach" oraz "Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża")

autobiografii )

Data emisji: 17.03.2019

Godzina emisji: 10.18

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Rawik uczyła się polskiego głównie z radia

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 12:11
"Kocha świat", dlatego taki tytuł nosi jej najnowsza płyta, ale kocha także radio, francuskie gwiazdy i życie. I nikt, tak jak ona nie wymawia dzisiaj "Ł". Zna też sposób, jak "sercem serca się dostukać" .
rozwiń zwiń