X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaka była Irena Jarocka?

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 13:06
- 7 lat minęło od śmierci Ireny Jarockiej. Czas mija nieubłaganie a wiele osób nadal myśli, że ona żyje. Jej mąż co roku dostaje przynajmniej kilka a nawet kilkanaście propozycji, by Irena Jarocka wystąpiła z koncertami - mówi w "Czasie pogody" Mariola Pryzwan, autorka książek o artystce "Wymyśliłam cię. Irena Jarocka we wspomnieniach" oraz "Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża".
Audio
Irena Jarocka. Sopot 1973 rok
Irena Jarocka. Sopot 1973 rokFoto: PAP/Janusz Uklejewski

Była niezwykłą postacią - nie tylko znakomitą wokalistką, która miała szczęście śpiewać u boku Charlesa Aznavoura, Michaela Boltona czy Michela Sardu, ale też człowiekiem pełnym empatii: angażowała się w działalność organizacji promującej zdrowie kobiety. Niestety sama uległa ciężkiej chorobie. Jaka była Irena Jarocka? Domowa, rodzinna, czy pełna kaprysów typowych dla wielkiej gwiazdy? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy okraszonej największymi przebojami Ireny Jarockiej. 

***

Tytuł audycji: Czas pogody

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Mariola Pryzwan (autorka książek o Irenie Jarockiej "Wymyśliłam cię. Irena Jarocka we wspomnieniach" oraz "Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża")

autobiografii )

Data emisji: 17.03.2019

Godzina emisji: 10.18

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Rawik uczyła się polskiego głównie z radia

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 12:11
"Kocha świat", dlatego taki tytuł nosi jej najnowsza płyta, ale kocha także radio, francuskie gwiazdy i życie. I nikt, tak jak ona nie wymawia dzisiaj "Ł". Zna też sposób, jak "sercem serca się dostukać" .
rozwiń zwiń