"Zdarzyło się naprawdę", czyli reportaż od kuchni

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2019 10:46
W "Czasie pogody" rozmowa z reportażystkami Polskiego Radia, które w książce "Zdarzyło się naprawdę" wracają do swoich reportaży i do ich bohaterów. W kilku przypadkach historie nabierają zupełnie innego kolorytu. 
Audio
Katarzyna Błaszczyk i Hanna Bogoryja-Zakrzewska
Katarzyna Błaszczyk i Hanna Bogoryja-ZakrzewskaFoto: Kajetan Tłokowski/PolskieRadio

zsn.jpg

Naszymi gośćmi były reportażystki ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia: Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk.

Jakie historie znalazły się w książce? Skąd biorą się pomysły na reportaż? Jak powstaje reportaż radiowy? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Czas pogody 

Prowadzi: Zbigniew Krajewski 

Gość: Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk (reportażystki)

Data emisji: 16.06.2019

Godzina emisji: 10.17

kh


Czytaj także

"Czas nadziei" - reportaż Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 10:00
Jacek Pietrzyk w walkę z komuną zaangażował się jeszcze jako licealista. Przygotowania do pierwszych wolnych wyborów w 1989 roku wspomina jako bardzo intensywny i piękny okres swojego życia. Dlaczego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na sportowo" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 09:28
Krajobrazy. Przyroda. Co nam daje i jak ją możemy wykorzystać do spędzania czasu i aktywnego wypoczynku. Czy są różnice w spędzaniu wolnego czasu przez Polaków i Czechów? Nie od dziś wiadomo, że Czesi są niezwykle aktywni ruchowo. Zimą jeżdżą na nartach, od wiosny do jesieni na rowerze. Czy to imponuje Polakom? Czy czegoś się od siebie uczymy?
rozwiń zwiń