40. Piknik Country i Folk Mrągowo 2021 - podsumowanie

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2021 11:07
Piknik Country i Folk w Mrągowie to jedna z najważniejszych letnich imprez kulturalnych. W tym roku odbędzie się w dniach 23-14 lipca. W niedzielę, w "Czasie pogody", podsumujemy wydarzenie w felietonie naszego wysłannika Marcina Kusego.
Amfiteatr w Mrągowie
Amfiteatr w MrągowieFoto: Stepniak/shutterstock.com

W piątek na scenie zabrzmią najpopularniejsze polskie piosenki country, które przez dekady gościły w amfiteatrze nad jeziorem Czos, a w sobotę usłyszeć będzie można największe zagraniczne przeboje Dolly Parton, Willie Nelsona, Johnny Casha, Roya Orbisona, Krisa Kristofersona i wielu innych w wykonaniu naszych rodzimych artystów.

1200x660_czas pogody_01a-02.jpg
"Czas pogody" w Programie 1

Na miejscu są dziennikarze radiowej Jedynki Marcin Kusy i Paweł Sztompke. Program 1 Polskiego Radia jest patronem medialnym wydarzenia.

W audycji przypomnimy też piękną pieśń "Znasz-li ten kraj" w wykonaniu Bernarda Ładysza i postać niezrównanej humorystki Magdaleny Samozwaniec w jej prześmiewczej prozie.


***

Na audycję "Czas pogody" w niedzielę (25.07) w godz. 11.00-12.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

kk

Czytaj także

"Lato z Radiem". Niezwykłe i niezapomniane przeboje na jubileuszowym albumie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2021 13:00
Pięć muzycznych dekad "Lata z Radiem" zawartych w specjalnym wydawnictwie płytowym pięciu płyt CD. Wybór, które utwory umieścić na tych płytach był nadzwyczaj trudny. Ale efekt jest niesamowity!
rozwiń zwiń