X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Woliński: porażki są błogosławione

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2018 11:00
Paweł Woliński jeszcze na studiach rozpoczął karierę biznesową. - W biznesie doświadczyłem wszystkiego. I obfitowałem, i bankrutowałem - mówi. I przyznaje, że w którymś momencie taka kariera przestała go satysfakcjonować. Dziś jako dyrektor organizacji Citizen Go zajmuje się sprawami społecznymi.
Audio
  • Paweł Woliński o swojej działalności społecznej (Życia rysy/Jedynka)
Paweł Woliński
Paweł WolińskiFoto: PAP/Rafał Guz

Gość audycji podkreśla, że dzięki wielu doświadczeniom zawodowym ma więcej spokoju i dystansu do zarządzania w organizacjach społecznych.

- Kiedy w 2010 roku zaczynaliśmy fundację Mamy i Taty, której byłem współtwórcą, mieliśmy bardzo ambitny cel, żeby wystartować 10 kwietnia. Kiedy już w marcu okazało się, że ten termin jest nierealny, miałem do siebie bardzo dużo pretensji. Przyszedłem jako zawodowiec i tego nie dowiozłem. W sobotę rano zrozumiałem, dlaczego. Gdyby udało się 10 kwietnia rozpocząć to, co planowaliśmy, nikt by o tym nie przeczytał - argumentuje Paweł Woliński. - Uważam też, że porażki są błogosławione. Bo sukces mówi ci: "robisz dobrze, nic nie musisz zmieniać". A porażka to motor do rozwoju - dodaje.

Opowiada też o swojej działalności na rzecz wprowadzenia Karty Dużej Rodziny oraz wyjaśnia, czy zajmuje się organizacja Citizen Go działająca głównie w internecie.

***

Tytuł audycji: Życia rysy w paśmie Twarzą w twarz

Prowadzi: Agata Puścikowska

Gość: Paweł Woliński (dyrektor Citizen Go)

Data emisji: 1.05.2018

Godzina emisji: 20.10

mg/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak