X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Judyta Syrek - dziennikarka od mnichów

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 12:00
Studiowała filozofię, a na studiach była, jak mówi, "bardzo bliska fascynacji ruchami z pogranicza agnostycyzmu". Po jednym z egzaminów trafiła jednak na dominikanina, ojca Joachima Badeniego, który skierował ją w zupełnie inną stronę.
Audio
  • Judyta Syrek - dziennikarka od mnichów (Życia rysy/Jedynka)
Judyta Syrek i Leon Knabit na planie programu Sekrety mnichów
Judyta Syrek i Leon Knabit na planie programu "Sekrety mnichów"Foto: PAP/Patrycja Szczerbińska

Judyta Syrek wspólnie z ojcem Badenim napisała "Kobietę boską tajemnicę" i "Uwierzcie w koniec świata. Współczesne proroctwo o powtórnym przyjściu Chrystusa". Jest także autorką biografii ojca Badeniego pt. "Nie bój się żyć".

- O tej pierwszej książce pisała Małgorzata Kożuchowska, która stwierdziła, że ojciec Badeni to człowiek, przy którym kobieta nabiera pewności siebie, czuje się bardzo wartościowa. To chyba to, co ojciec Badeni robił z każdym człowiekiem, pomagał mu stawać się sobą i odkrywać Boga - mówiła Judyta Syrek.

Kolejnym mnichem, z którego dziennikarka spotkała na swojej zawodowej drodze, jest Leon Knabit, benedyktyn, z którym Syrek prowadzi program "Sekrety mnichów". Także o tej współpracy opowiada w audycji.

***

Tytuł audycji: Życia rysy w paśmie Twarzą w twarz

Prowadzi: Agata Puścikowska

Gość: Judyta Syrek (autorka książek, dziennikarka, prowadząca program "Sekrety mnichów")

Data emisji: 21.05.2018

Godzina emisji: 20.11

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak walczyć o prawdę we współczesnym świecie?

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2018 18:24
Dziś w "Debacie" rozmawialiśmy o prawdzie w znaczeniu filozoficznym i religijnym oraz jej postrzeganiu i relatywizowaniu we współczesnym świecie. Gośćmi Wojciecha Dąbrowskiego byli Marcin Przeciszewski (Katolicka Agencja Informacyjna) i Tomasz Terlikowski (Telewizja Republika). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Media prywatne i publiczne - coraz niższe standardy?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2018 18:00
Na kwietniowej konferencji prasowej podkomisji smoleńskiej dziennikarz "Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski powiedział do Antoniego Macierewicza: "jest pan kłamcą i przestępcą". Jak stwierdził prowadzący "Debatę Jedynki", zachowanie to było "przejawem tego, co dzieje się z polskim dziennikarstwem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobre uczynki. Czyniąc dobro, zmieniamy siebie

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 15:00
19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków. W audycji rozmawiamy o tym, czy dobrym uczynkiem może być powstrzymanie się przed wybuchem złości albo zakupy w sklepie charytatywnym. Zastanawiamy się też, w jaki sposób dobro zmienia nie tylko świat, ale i nas samych.
rozwiń zwiń