Sylwestrowy rajd dookoła świata

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2016 12:00
W audycji sprawdziliśmy, jak będą witać Nowy Rok mieszkańcy różnych zakątków kuli ziemskiej.
Audio
  • Jak w sylwestra bawią się mieszkańcy Berlina, Melbourne, Barcelony, Rzymu i Tbilisi? (Jedyne takie miejsce/Jedynka)
London Eye, powitanie Nowego Roku
London Eye, powitanie Nowego RokuFoto: PAP/PA

W ostatnie przedpołudnie 2016 roku Roman Czejarek zaprosił słuchaczy na wyprawę po świecie fajerwerków, toastów, kreacji, wielkich plenerowych imprez i kameralnych spotkań u przyjaciół.

W audycji zajrzeliśmy do Berlina (Niemcy), Melbourne (Australia), Barcelony (Hiszpania), Rzymu (Włochy), Paryża (Francja) i Tbilisi (Gruzja).

***

Tytuł audycji: "Jedyne takie miejsce"

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Wojciech Szymański (korespondent Polskiego Radia w Berlinie), Włodzimierz Wnuk (radio 3ZZZ w Melburne), Marek Lehnert (korespondent PR w Rzymie), Ewa Wysocka (korespondent PR w Barcelonie), Marek Brzeziński (korespondent PR w Paryżu), Jakub Łuczak (Polak mieszkający w Tbilisi)

Data emisji: 31.12.2016 r.

Godzina emisji: 9.20

ab/pg

Czytaj także

Jak bezpiecznie spędzić sylwestrową noc

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2016 14:40
- W dzisiejszych czasach boimy się dużo poważniejszych zagrożeń, np. ataków terrorystycznych, ale nie możemy zapominać o przyziemnych groźbach, jak kieszonkowcy, którzy będą wykorzystywać sylwestra pod chmurką , nieuwagę i beztroskę publiczności - tłumaczyła aspirant Violetta Szubska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wszystkie Nowe Roki na planecie Ziemia

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2016 13:00
W ostatnim w 2016 r. "Poranku Dwójki" podróżniczka Anna Olej-Kobus opowiadała o tym, jak w różnych kulturach i krajach całego świata wita się Nowy Rok - lub też gdzie nie wita się go wcale.
rozwiń zwiń