X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jedynka zaprasza do Łabiszyna

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2017 16:00
W ramach audycji "Jedyne Takie Miejsce" Roman Czejarek odwiedził Łabiszyn - miasto położone w północno-wschodniej części Pojezierza Gnieźnieńskiego, słynące z organizacji wyjątkowego cyklu inscenizacji – "Spotkania z Historią".
Audio
  • Radiowa Jedynka odwiedza Łabiszyn (Jedyne takie miejsce/Jedynka)
Łabiszyn
ŁabiszynFoto: sebdok (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons

Susz Czejarek 1200.jpg
Susz na Pojezierzu Iławskim. Cała masa atrakcji!

- Podczas wizyty w Łabiszynie, byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia jakim jest coroczne "Spotkanie z Historią", na które składa się cykl inscenizacji historycznych II wojny światowej. Trzydniowa impreza zaplanowana jest w taki sposób, aby obok inscenizacji batalistycznych, każdy z widzów miał możliwość obcowania z historią w bardzo szeroki sposób. Na antenie pojawili się twórcy projektu, grupy rekonstrukcyjne, historycy, oraz przedstawiciele miasta zaangażowani w organizację wydarzenia. Ponadto gościem audycji był Jacek Idzi Kaczmarek – burmistrz Łabiszyna, który opowiedział o walorach krajoznawczych i turystycznych gminy oraz o działalności kulturalnej Łabiszyna. Wraz z słuchaczami odwiedziliśmy także XVII-wieczny Pałac w Lubostroniu.  

***

czejarek police 1200.jpg
Police - miasto o zawiłej historii

Audycja "Jedyne Takie Miejsce" przybliża piękno Polski. Daje okazję do pełnej przygód podróży bez opuszczania domu. Dziennikarze radiowej Jedynki: Roman Czejarek, Monika Tarka i Robert Kilen odwiedzają co tydzień miejsca jeszcze nie odkryte, bądź te, które nie wiadomo czemu zostały zapomniane. W programie poznajemy fascynujących ludzi, którzy dzielą się ze słuchaczami swoimi pasjami i miłością do miejsca w którym żyją. Warto włączyć Jedynkę w sobotę o 9.00 rano, żeby przekonać się jak inspirujący i fascynujący jest nasz kraj, jak bogatą mamy historię i jak wiele można "zobaczyć", słuchając radia.

***

Tytuł audycji: Jedyne takie miejsce

Prowadzi: Roman Czejarek

Data emisji: 17.06.2017

Godzina emisji: 9.11-11.00, 14.11-15.00

zi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Żyrardów - miasto zbudowane z milionów cegieł

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017 14:53
- Jesteśmy na Mazowszu, ale w miejscu wyjątkowym. Drugiego takiego miasta o takiej architekturze tutaj nie ma. To unikat w tej części Polski, ale też unikat na skalę europejską - mówili zapraszając do podróży Monika Tarka i Robert Kilen  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lubartów - miasto nie tylko dla miłośników rowerów

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2017 18:00
- To tu Jan Kochanowski został namówiony do publikowania swoich słynnych fraszek,  to tu rosną jedne z nielicznych w Polsce drzew korkowych, ale korków tu nie ma. Lubartów to spokojne miasteczko pod Lublinem z pięknym pałacem Sanguszków - mówili zapraszając na audycję Monika Tarka i Robert Kilen. 
rozwiń zwiń