"Warsztaty z rozstania" - słuchowisko w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 22:00
Czy nasze życie nie byłoby lepsze, gdybyśmy potrafili rozstawać się z niepotrzebnymi rzeczami? Ze starymi urazami chowanymi  w sercu? Ze wszystkim tym, co nam zabiera spokój duszy? Dlaczego nikt nas tego nie uczy? No właśnie! Najwyższy czas – czas na słuchowisko Anety Wróbel "Warsztaty z rozstania" w reżyserii autorki.
Audio
  • Aneta Wróbel "Warsztaty z rozstania" (Słuchowisko w radiowej Jedynce)
Twórcy słuchowiska Warsztaty z rozstania
Twórcy słuchowiska "Warsztaty z rozstania"Foto: Polskie Radio

Rozstania wydają się poważnym tematem. Jednak w przypadku słuchowiska Anety Wróbel "Warsztaty z rozstania" jest zupełnie inaczej. Temat rozstań i zmian jest potraktowany lekko i z przymrużeniem oka.

Nie może być inaczej, gdyż na tytułowe warsztaty z rozstania trafiają ludzie, którzy wcale nie chcą się rozstać - Fryzjerka Kalina i jej chłopak Krzysiek. (Magda Kacprzak, Marcin Chabowski) Doprowadza to do załamania prowadzącą warsztaty (Iza Kała), która za misję życiową obrała sobie uświadamianie ludzi w technice "rozstawania". Na szczęście na ratunek przychodzi jeden z uczestników – niezmienny Karol. Potem jest już tylko śmieszniej.     

Aneta Wróbel "Warsztaty z rozstania"

Reżyseria: Aneta Wróbel

Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Muzyka: Jerzy Zając

Obsada:

Iza Kała, Magda Kacprzak, Grzegorz Kwiecień, Marcin Chabowski.

(mat promocyjne TPR/ag)


 

 

 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wnętrza ograbione". Słuchowisko Anny Jagodzińskiej i Tomasza Lerskiego

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2018 12:00
9 czerwca, w sobotę, o godz. 21.05 na antenie radiowej Jedynki wyemitowaliśmy słuchowisko Anny Jagodzińskiej i Tomasza Lerskiego "Wnętrza ograbione" w reżyserii Dobrosławy Bałazy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Jakubowski "Człowiek z lodu"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2019 22:00
W warstwie fabularnej "Człowiek z lodu" jest dramatem o mężczyźnie, który wskutek osobistej tragedii stracił pamięć i za wszelką cenę stara się odzyskać "czas utracony".
rozwiń zwiń