Premiera słuchowiska "Wszystko w rodzinie" w Programie 1 [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 22:00
Teatr Polskiego Radia zaprosił do Programu 1 Polskiego Radia na premierowe słuchowisko "Wszystko w rodzinie" autorstwa Pawła Mossakowskiego. To opowieść o rozpadzie rodzinnych relacji i destrukcyjnym wpływie wzajemnych oskarżeń. 
Tomasz Kaufman (L) i Klaudiusz Kaufman (P)
Tomasz Kaufman (L) i Klaudiusz Kaufman (P)Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Posłuchaj
48:12 _PR1_AAC 2021_04_11-21-07-27.mp3 Słuchowisko "Wszystko w rodzinie" (Jedynka)

Kiedy dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie ojciec dwóch braci - jeden z nich wini za to drugiego. Od tego momentu konflikt narasta niczym reakcja łańcuchowa niechybnie zmierzając do eksplozji. Dwa skłócone małżeństwa, wspólny rodzinny interes, a do tego tajemnice skrywane przez dzieci… Czy rzeczywiście rozkład więzi rodzinnych jest nieunikniony? Czy istnieje ratunek? o tym dowiecie się państwo z pełnego zwrotów akcji słuchowiska w reżyserii Piotra Skotnickiego.

***

Paweł Mossakowski "Wszystko w rodzinie"

Adaptacja: Piotr Skotnicki

Reżyseria: Piotr Skotnicki

dąbrowska katarzyna 1200.jpg
"Dekalog". Premierowe słuchowisko w radiowej Jedynce [POSŁUCHAJ]

Realizator: Maciej Kubera

Muzyka: Piotr Skotnicki

Obsada: Tomasz Marzecki, Tomasz Borkowski, Klaudiusz Kaufmann, Monika Obara, Monika Pikuła, Aleksandra Radwan, Kamil Studnicki, Marcin Troński, Juliusz Dzienkiewicz, Mirosław Wieprzewski, Janusz Kukuła, Michał Domaszewski, Dagmara Kowalska.

***

Na słuchowisko "Wszystko w rodzinie" zaprosiliśmy w niedzielę (11.04) po godz. 21.05.

DS/kh

Zobacz więcej na temat: słuchowisko

Czytaj także

Słuchowisko "Szpital przemienienia" Stanisława Lema [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2021 21:59
Teatr Polskiego Radia zaprosił na pierwszą radiową adaptację debiutanckiej powieści Stanisława Lema "Szpital Przemienienia" ukończonej w 1948 roku. Dzieło to cechuje wyjątkowy realizm, w odróżnieniu od późniejszej twórczości pisarza, związanej przede wszystkim z nurtem fantastyki naukowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

II część "Dziadów" Adama Mickiewicza [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2021 10:20
W sobotni wieczór w Programie 1 Polskiego Radia wyemitowaliśmy premierowe słuchowisko w reżyserii Andrzeja Seweryna według drugiej części "Dziadów" Adama Mickiewicza. Twórcy słuchowiska przenieśli nas w świat wierzeń, kultury i emocji obrzędu wywoływania z zaświatów dusz zmarłych.
rozwiń zwiń