X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Tu jest muzyka

Następny odcinek audycji dnia 24.01.2020 o godzinie 20:05 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

Każdego dnia ze słuchaczami spotka się inna osobowość antenowa prezentując różne gatunki muzyczne.

W poniedziałki muzyka wybrana przez Sławomira Drygalskiego lub "Zagrane po polsku" - muzyka w wyborze dziennikarzy z Radiowego Centrum Kultury Ludowej. We wtorki - Anna Will i "Sznyty minionej epoki" (... skrojony na miarę współczesnej muzyki popularnej. Sprawdzone, muzyczne receptury w nowoczesnych laboratoriach dźwięku. Swing, rock'n'roll, rockabilly XXI wieku. Słowem - niedyskretny, acz słodki urok muzyki vintage tak zapowiada dziennikarka) lub Marcin Kusy i szeroko pojęta muzyka alternatywna od Radiohead po Nicka Cave`a. W środy zaprasza Paweł Sztompke, a w jego programie usłyszymy największe przeboje muzyki filmowej i teatralnej. W czwartki zapraszają Roman i Piotr Dziewońscy, a na  koniec tygodnia, w piątki - Dariusz Michalski, tak zapowiada swoją audycję: Muzyka rockowa z jej najlepszych czasów – lat 70. i 80. XX wieku. Także rzut ucha do jej korzeni. Zaglądanie do studiów i sal koncertowych: co robią dawni mistrzowie? W "Tu Jest Muzyka" nie zabraknie również nowości w tym premierowych polskich utworów.

A w sobotę nowości polskiej muzyki, nowe głosy polskiej piosenki etc.

Prowadzący