X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Różewska gra Chopina

W koncercie z comiesięcznego cyklu "Chopin na żywo" wystąpiła Joanna Różewska. W jej  wykonaniu usłyszeliśmy: Bolero C-dur op. 19, Nokturn cis-moll op. posth, Mazurka cis-moll op. 50 nr 3, Balladę g-moll op. 23 oraz Andante spianato i Wielkiego Poloneza Es-dur op. 22.
Joanna Różewska
Joanna RóżewskaFoto: YouTube screen
O Audycji

Joanna Różewska to absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Elżbiety Tarnawskiej (2012) oraz San Francisco Conservatory of Music w klasie prof. Yoshikazu Nagai (2017). Zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu COOP Music Awards - Prize Antonio Bertolini w Mediolanie (2014) oraz konkursów w Mariańskich Łaźniach i w Monachium (2013), Nowym Jorku i Harford (2017).

Półfinalistka I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych w Warszawie (2018), reprezentantka Polski w XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina w Warszawie (2015).

***

Audycja: Koncert Chopinowski

Prowadzi: Adam Rozlach

Data emisji: 27.01.2019

Godzina emisji: 23.08

ag

Playlista