X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Narodowy Instytut Audiowizualny. Kultura on- i offline

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2017 13:25
- W internecie znajduje się mnóstwo śmieci. Trzeba tam przewodników, takich jak ninateka.pl, czy inne portale, do których mamy zaufanie, i które pokazują nam legalne treści - mówi Michał Merczyński, dyrektor Narodowego Instytutu Audiowizualnego (NInA).
Audio
  • Michał Merczyński o działalności Narodowego Instytutu Audiowizualnego (Po prostu kultura/Jedynka)
  • Rozmowy z twórcami spektakli "Wieloryb the Globe" w Teatrze Starym w Lublinie i "Szabasowa dziewczyna" w Teatrze Żydowskim w Warszawie oraz relacja z wernisażu wystawy plakatów Jana Młodożeńca w hallu Centrum Giełdowego w Warszawie (Po prostu kultura/Jedynka)
Siedziba Narodowego Instytutu Audiowizualnego w Warszawie
Siedziba Narodowego Instytutu Audiowizualnego w WarszawieFoto: ninateka.pl

W serwisie ninateka.pl dostępnych jest, w zdecydowanej większości bezpłatnie, 6 tys. materiałów. - Bez współpracy z Polskim Radiem i jego archiwum, z którego pochodzi przynajmniej kilkadziesiąt procent nagrań, które wykorzystaliśmy do portali muzycznych, utworzenie tak dużej bazy byłoby niemożliwe - podkreśla w radiowej Jedynce Michał Merczyński.


Czytaj także
instytut teatralny 1200.jpg
Moda na teatr i rok pod znakiem Erwina Axera

Od maja 2016 roku Narodowy Instytut Audiowizualny działa w siedzibie przy ul. Wałbrzyskiej w Warszawie. Znajdujące się tam archiwum kusi ponad trzykrotnie większą liczbą materiałów w porównaniu do serwisu ninateka.pl, ale to nie wszystko. Instytut organizuje również koncerty, pokazy filmowe i warsztaty edukacyjne, o czym w nagraniu audycji obszernie opowiada dyrektor Merczyński. Tam również rozmowa Martyna Podolskiej z twórcami spektaklu "Wieloryb the Globe" w Teatrze Starym w Lublinie, rozmowa Doroty Kołodziajczak z twórcami spektaklu "Szabasowa dziewczyna" w Teatrze Żydowskim w Warszawie oraz relacja Mai Mazurek z wernisażu wystawy plakatów Jana Młodożeńca w hallu Centrum Giełdowego w Warszawie.

***

Tytuł audycji: "Po prostu kultura" w paśmie "Kulturalna Jedynka"

Prowadzi: Anna Stempniak

Gość: Michał Merczyński (dyrektor Narodowego Instytutu Audiowizualnego)

Data emisji: 15.01.2017

Godzina emisji: 22.07

pg/gs


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Narodowy Instytut Audiowizualny - skarbnica polskiej kultury

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 19:29
- Mamy najlepszą pracownię digitalizacji w Polsce, jeśli chodzi o dźwięk i obraz - zachwala w Jedynce dyrektor Instytutu Michał Merczyński.
rozwiń zwiń