X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Japońskie drzeworyty w Muzeum Narodowym w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2017 06:42
W Muzeum Narodowym w Warszawie od 25 lutego oglądać można wystawę "Podróż do Edo. Japońskie drzeworyty ukiyo-e z kolekcji Jerzego Leskowicza".
Audio
  • Relacja z wystawy "Podróż do Edo. Japońskie drzeworyty ukiyo-e z kolekcji Jerzego Leskowicza" w Muzeum Narodowym w Warszawie (Po prostu kultura/Jedynka)
  • Rozmowy z aktorami Łukaszem Lewandowskim, Rafałem Cieszyńskim i Rafałem Rutkowskim o farsie "Kontrabanda" w Teatrze Komedia, z prof. Leszkiem Mądzikiem o przedstawieniu "Gorset" oraz z prof. Mirosławem Krukiem o wystawie "Skarby grodów czerwieńskich" w Muzeum Narodowym w Krakowie (Po prostu kultura/Jedynka)
  • Prognozy przed 89. ceremonią wręczenie Oscarów (Po prostu kultura/Jedynka)
Keisai Eisen, Stacja Honj, prom na rzece Kanna, 1835 -1837, drzeworyt barwny, z kolekcji Jerzego Leskowicza.
Keisai Eisen, "Stacja Honjō, prom na rzece Kanna", 1835 -1837, drzeworyt barwny, z kolekcji Jerzego Leskowicza.Foto: materiały promocyjne/MNW

Wystawa prezentuje jedną z najcenniejszych prywatnych kolekcji drzeworytów japońskich na świecie. Jej wartość doceniają sami Japończycy, a warszawska ekspozycja objęta została honorowym patronatem Ambasady Japonii w Polsce. Muzeum Narodowe w Warszawie z mikrofonem odwiedziła Dorota Kołodziejczyk. Szczegóły w nagraniu audycji. Tam również rozmowy z aktorami Łukaszem Lewandowskim, Rafałem Cieszyńskim i Rafałem Rutkowskim o farsie "Kontrabanda" w warszawskim Teatrze Komedia (autor Dorota Kołodziejczyk), z prof. Leszkiem Mądzikiem o jego przedstawieniu "Gorset" (autor Martyna Podolska) oraz z prof. Mirosławem Krukiem, kuratorem wystawy "Skarby grodów czerwieńskich" w Muzeum Narodowym w Krakowie (autor Katarzyna Jankowska).

Pierwsza części audycji poświęcona była natomiast przedoscarowym prognozom. Gościem w studiu był krytyk filmowy Artur Cichmiński.

***

Tytuł audycji: Po prostu kultura w paśmie Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Anna Stempniak

Data emisji: 26.02.2017

Godzina emisji: 22.08

pg/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wystawa 100 na 100, czyli historia KUL przez pryzmat dzieł sztuki

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016 22:24
Wystawa poświęcona zbiorom KUL opowiada historię uczelni poprzez dzieła sztuki. - Prezentujemy bardzo złożoną kolekcję pod względem gatunków artystycznych, tematów i chronologii - mówi kurator wystawy Magadalena Białonowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mieszkańcy Galicji na osobliwych portretach

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2017 20:00
W skład stanów galicyjskich wchodzili przedstawiciele czterech stanów, których cechował dość osobliwy styl ubierania. - Były dwa typy mundurów, czyli niemiecki w wersji frakowej i polski kontuszowy. Każdy z nich dzielił się na strój galowy i polowy - opowiada kuratorka wystawy "Mudury Stanów Galicyjskich", Agnieszka Janczyk.
rozwiń zwiń