X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

III Zjazd Karpacki. "Przyjeżdżają tu ludzie, którzy kochają góry"

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2017 22:22
W Istebnej na Śląsku Cieszyńskim zakończył się III Zjazd Karpacki. - Mamy sporo znajomych, którzy chcieli utrzymać współpracę i spotykać się - mówił o tym wydarzeniu w radiowej Jedynce Piotr Kohut, wiceprezes Związku Podhalan w Polsce.
Audio
  • Piotr Kohut o III Zjeździe Karpackim (Wyszehradio/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/enelene

W ramach spotkania ludzi gór z krajów wyszehradzkich, karpackich i bałkańskich, nad którym honorowy patronat objął prezydent Andrzej Duda, odbywały się liczne konferencje, wystawy i prezentacje regionów karpackich.

Piotr Kohut podkreślił, że całemu przedsięwzięciu towarzyszy idea zachowywania dziedzictwa karpackiego. Jak mówił, to wydarzenie, które w niezwykły sposób pokazuje patriotyzm.

- Chcemy pokazać, że górskie i podgórskie tereny najlepiej nadają się do tego, aby chronić przyrodę, dziedzictwo i wspólnotę wsi - dodał gość Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

"Wyszehradio" to cykliczna audycja powstająca przy współpracy Polskiego Radia z nadawcami publicznymi krajów Grupy Wyszehradzkiej. Wspólny projekt ma na celu promowanie wiedzy o kulturze, społeczeństwie i zagadnieniach polityczno-gospodarczych naszych krajów, a przez to przybliżenie społeczeństw państw należących do V4.

Do słuchania zapraszamy w każdą niedzielę w godz. 20.30-21.00.

***

Tytuł audycji: Wyszehradio

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Piotr Kohut (wiceprezes Związku Podhalan w Polsce) i Dominik Hejj (portal kropka.hu)

Data emisji: 27.08.2017

Godzina emisji: 20.30

mr/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Morawy - zaskakujący region wciąż niedoceniany przez turystów?

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 21:00
- Takie miejscowości jak Brzecław, Nahod, Opawa, czyli te miasta, przez które przejeżdżamy jadąc do Pragi czy jeszcze dalej na południe, mają naprawdę dużo do zaoferowania - mówił w audycji "Wyszehradio" Jakub Groszkowski, ekspert Ośrodka Studiów Wschodnich.
rozwiń zwiń