Rodzina Steczkowskich utkana z miłości

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2017 13:30
Agata Steczkowska - najstarsza z dziewiątki rodzeństwa - w audycji "Mój świat dźwięków" przestawia portret swojej wielkiej, muzycznej rodziny.
Audio
  • Agata Steczkowska o swojej muzycznej rodzinie (Mój świat dźwięków/Jedynka)
Rodzina Steczkowskich utkana z miłości
Foto: Pixabay (Domena publiczna)

- Kiedyś pewien dziennikarz zapytał mnie, co najbardziej wartościowego wyniosłam z domu. Odpowiedziałam: "nasi rodzice się kochali i przyjęli na ten świat dziewięć istot ludzkich, które wykarmili, wychowali, wykształcili i to bez pomocy socjalnej państwa i Kościoła. To my jesteśmy tymi istnieniami, jesteśmy utkani z ich miłości - mówi Agata Steczkowska.

Jej rodzina przez 20 lat jeździła po świecie, koncertując i "dzieląc się radością muzykowania".

W audycji wysłuchacie fragmentów koncertu, który młode pokolenie Steczkowskich przygotowało z okazji 70. urodzin swojej mamy i dowiecie się, co na scenie "wywinął" przyjaciel rodziny, ludowy skrzypek Władysław Pogoda, czyli Dziadzio.

***

Tytuł audycji: "Mój świat dźwięków" w cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Agata Steczkowska

Data emisji: 11.01.2017

Godzina emisji: 23.09

mg/ab

Czytaj także

Miłość przedłuża nie tylko życie, ale przede wszystkim młodość

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 11:50
- Czujemy się młodo i jesteśmy szczęśliwi, że możemy być razem. Otoczenie różnie patrzy na związki par w tzw. pewnym wieku, twierdząc, że osoby po 50. powinny zająć się pracą i pomocą dzieciom - opowiadał Tomasz, gość Zbigniewa Krajewskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Steczkowska i jej życie przepełnione muzyką

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 11:40
W nowym cyklu "Mój świat dźwięków" Agata Steczkowska opowiada o swoich muzycznych korzeniach. - W tym programie będę przedstawiała świat, z którego wyrosłam, w którym żyję i który kreuję - mówi artystka.
rozwiń zwiń