X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka i inne sztuki. Warsztaty Agaty Steczkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2017 11:50
Zajęcia chóralne, instrumentalne, lutnicze, plastyczne, rzeźbiarskie, fotograficzne, medialne, teatralne, taneczne - to tylko niektóre z dyscyplin, w jakich rozsmakować się mogą uczestnicy Mistrzowskich warsztatów artystycznych Agaty Steczkowskiej.
Audio
  • Agata Steczkowska zaprasza na Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne (Mój świat dźwięków/Jedynka)
grafika ilustracyjna
grafika ilustracyjnaFoto: Atlantis Images/Shutterctock.com

Interdyscyplinarne spotkania dla twórczych i zdolnych osób w różnym wieku najstarsza spośród sióstr Steczkowskich organizuje już od 25 lat. Jak wspomina, wszystko zaczęło się od współpracy z tatą prowadzącym chóry chłopięce, które w wakacje wyjeżdżały na obozy muzyczne.

- Kiedy potem sama prowadziłam chóry, zaczęłam organizować obozy nie tylko z muzyką, bo zauważyłam, że dziecko zdolne muzycznie często jest uzdolnione także w innych kierunkach. Zapraszałam swoich przyjaciół-artystów, plastyków, rzeźbiarzy. Ludziom zaczęło się to podobać, nagle się okazało, że duża grupa osób jest zainteresowana takim spędzaniem czasu - wyjaśnia Steczkowska. - Ideą warsztatów jest to, by poznawać siebie i odkrywać coś, czego człowiek nie potrafi nazwać, np. ukryty talent - dodaje.

W tym roku warsztaty odbędą się 1-11 lipca w Starachowicach. Polskie Radio objęło je patronatem medialnym. Więcej szczegółów w nagraniu.

***

Tytuł audycji: Mój świat dźwięków w cyklu Twarzą w twarz

Prowadzą: Agata Steczkowska i Marcin Kusy

Data emisji: 11.05.2017

Godzina emisji: 23.05

mg/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Misterium Wielkopostne Agaty Steczkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2017 10:00
- Od małego byłam otoczona światem dźwięków muzyki sakralnej. W moim domu rodzinnym nie słuchało się niczego poza muzyką klasyczną i sakralną - mówi Agata Steczkowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzuciła dziennikarstwo, żeby śpiewać poezję

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2017 16:23
- Życie podyktowało mi takie, a nie inne działanie. Nagranie płyty zaczęło się od czerpania radości z tworzenia, wcześniej pojawiły się występy, na których ludzie bardzo się wzruszali - opowiadała Anna Przybył. Jak dodała, wtedy przyszła myśl o zaangażowaniu się w muzykę.
rozwiń zwiń