X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 10:10
- Stwarzamy taką atmosferę, żeby ludzie nie bali się odkryć samych siebie, co jest bardzo trudną rzeczą – mówi dyrygentka, pianistka, kompozytorka, wiolonczelistka i pedagog Agata Steczkowska.
Audio
  • Agata Steczkowska opowiada o warsztatach artystycznych ( Mój świat dźwięków/Jedynka)
  • Agata Steczkowska opowiada o nocnych improwizacjach na Warsztatach Mistrzowskich (Mój świat dźwięków/Jedynka)
Agata Steczkowska
Agata Steczkowska Foto: Wojciech Kusiński/PR

Spotkania z mistrzami odbywają się od 2004 roku. Pięć lat temu otrzymały honorowy patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Agata Steczkowska podkreśla, że warsztaty potrafią dobrze skorygować samoocenę uczestników. Jak zauważa, "wiele osób ocenia się bardzo wysoko i jest to w porządku, bo dobrze mieć wysoką wartość własną". Jej zdaniem, sposób postrzegania siebie wynosi się z domu, dlatego "lepiej mieć rodziców, który uważają cię za geniusza niż takich, którzy uważają cię za niedorajdę życiową".

Korekta, którą przynoszą warsztaty nie polega jednak na krytyce, bo mistrzowie "nie pozwalają sobie na oceny". - W atmosferze zaufania, ciepła i rodzinnych relacji wychodzą wrażliwości ludzi, ponieważ nie boją się odkryć, bo sadzą, że nie będą ukarani, np. taką oceną. I to jest bardzo cenne – wyjaśnia w radiowej Jedynce muzyk i pedagog.

W tym roku warsztaty odbędą się w dniach 1-11 lipca w Starachowicach. Polskie Radio objęło je patronatem medialnym. Jak warsztaty wspominają uczestnicy? Czym są nocne improwizacje? Zapraszamy do wysłuchania nagrań audycji.

***

Tytuł audycji: Mój świat dźwięków w cyklu Twarzą w twarz

Prowadzą: Agata Steczkowska i Marcin Kusy

Data emisji: 19.05.2017, 1.06.2017

Godzina emisji: 23.05, 23.11

zi/pg/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowy oddech polskiej poezji i cała orkiestra grana ustami

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2017 18:51
- Dzięki płycie "Alarm" polska poezja złapała nowy oddech. Po koncercie w Krakowie przyszedł do mnie 10-latek i powiedział, że zaśpiewał nauczycielowi "Alarm" Antoniego Słonimskiego - cieszy się artysta Bartas Szymoniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ja chciałbym być poetą". Koncert piosenek Leszka Długosza

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 14:30
W Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia wybrzmiały utwory Leszka Długosza. 29 kwietnia odbył się transmitowany na antenie Jedynki koncert pt. "Ja chciałbym być poetą".
rozwiń zwiń