X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalne podsumowanie roku 2017 w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2018 20:39
W radiowej Jedynce oceniliśmy książki, które pojawiły się w księgarniach w 2017, filmy i spektakle, które miały swoją premierę w minionym już roku oraz wystawy, które można było obejrzeć w minionych miesiącach.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

- Jako, że jestem entuzjastką opowiadań, bardzo mnie rok 2017 ucieszył bogactwem tego właśnie gatunku literackiego - powiedziała Magda Mikołajczuk i wymieniła pozycje, które ją zachwyciły. Przypomniała też laureatów najważniejszych literackich nagród.

Michał Montowski ocenił rok 2017 w sztukach pięknych. - Bardzo udane okazały się trzy indywidualne prezentacje artystek już nieżyjących - Marii Lassnig w warszawskiej Zachęcie, Meli Muter w stołecznym wieżowcu Cosmopolitan i Fridy Kahlo w Poznaniu - wskazał.

Podsumowanie niełatwego dla teatru roku podjęła się Dorota Kołodziejczyk. - Myśląc o polskim teatrze z 2017 roku łatwiej wymienić to, co działo się w związku z teatrem niż wyliczać najważniejsze i najlepsze spektakle, zespoły, dokonania poszczególnych twórców - przyznała.

A jaki to był rok w branży filmowej? - Nie był to może rok, w którym premiery miały wielkie arcydzieła, ale na pewno były filmy bardzo dobre - podkreśliła Joanna Sławińska. Jakie tytuły najbardziej przypadły dziennikarce do gustu?

***

Kulturalne podsumowanie 2017 roku poprowadziła Anna Stempniak

Data emisji: 1.01.2018

Godzina emisji: 19-20

kk

Zobacz więcej na temat: Anna Stempniak KULTURA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak