X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza 17. odsłona akcji charytatywnej Choinki Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 12:00
W niedzielę 21 października specjalną audycją w godz. 17.00-18.00 zainaugurowana zostanie Akcja Charytatywna Programu 1 Polskiego Radia – "Choinki Jedynki 2018". 
Choinki Jedynki 2018
Choinki Jedynki 2018Foto: Polskie Radio

Audycję poprowadzi Agnieszka Kunikowska.

Gośćmi będą: Anna Dymna z Fundacji „Mimo Wszystko”, Janina Kaczmar z Fundacji „Pomóż mi żyć”, Aneta Kosin (plakacistka, kreatorka wizerunku), prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz, pedagog), Marek Jaromski (artysta grafik) i wicedyrektor radiowej Jedynki Marek Mądrzejewski.


Program 1 Polskiego Radia już po raz siedemnasty organizuje akcję „Choinki Jedynki” na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i wybranej , każdego roku innej, drugiej organizacji pożytku publicznego. W 2018 roku jest to Fundacja „Pomóż mi żyć” z Gdańska. Akcji patronuje Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agata Kornhauser-Duda.

Akcja radiowej Jedynki rozpocznie się 21 października i potrwa do 8 grudnia 2018 roku. Fundusze zbierane będą poprzez licytację obrazków namalowanych przez dzieci oraz dorosłych, którzy wykonają prace pt. „Tajemnice Bożego Narodzenia”. Licytacja prac na antenie Radiowej Jedynki odbędzie się w dniach 3-8 grudnia br. Fundacje przekazują na licytację po sześć obrazków wykonanych przez swoich podopiecznych, a Jury w składzie: Aneta Kosin (plakacistka, kreatorka wizerunku), prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz, pedagog), Marek Jaromski (artysta grafik), wybierze 20 prac nagrodzonych i 40 wyróżnionych spośród wszystkich nadesłanych przez dzieci słuchaczy Programu 1 Polskiego Radia. 

kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Choinki Jedynki" już po raz siedemnasty

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 13:20
Na antenie radiowej Jedynki, podczas audycji specjalnej, zainaugurowana została Akcja Charytatywna Programu 1 Polskiego Radia – "Choinki Jedynki 2018". Audycję prowadziła Agnieszka Kunikowska. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 
rozwiń zwiń