X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak rozbudzić głód teatru od najmłodszych lat?

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2017 18:04
- Lato w Teatrze to wyjątkowy program, łączy ludzi pracujących dla dzieci i młodzieży w całej Polsce, gdzie budujemy również środowisko i stwarzamy przestrzeń do tego, by ci ludzie mogli się spotkać - mówi Justyna Czarnota z Instytutu Teatralnego.
Audio
  • Lato w Teatrze i inne wydarzenia kulturalne (Kultura na wakacje/ Jedynka)
Lato w Teatrze przybliża teatr widowni, która na co dzień nie ma z nim do czynienia
Lato w Teatrze przybliża teatr widowni, która na co dzień nie ma z nim do czynieniaFoto: Melanie Lemahieu/ Shutterstock

Od dziesięciu lat Instytut Teatralny w Warszawie organizuje imprezę Lato w Teatrze. - Jest to program ministerialny, który składa się z dwóch części. Pierwszą jest konkurs grantowy, w ramach którego dofinansowujemy projekty warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży organizowanych w całej Polsce w czasie wakacji. W drugiej części natomiast jest to objazd namiotu cyrkowego ze spektaklem "Pipi Pończoszanka", który podróżuje po Polsce. W tej chwili jesteśmy po pierwszej trasie, zakończonej w Górznie - opowiada pracowniczka Instytutu Teatralnego im. profesora Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

W czasie drugiej trasy namiot zawita do województw opolskiego i lubuskiego. Idea jest taka, by odwiedzić miejsca, gdzie nie ma zawodowego teatru ani najczęściej sali teatralnej. Więcej o wydarzeniu w nagraniu audycji, w której także m.in. zapowiedź Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku, Karnawał Sztukmistrzów w Lublinie, "Odlotowe lato" w DSH w Warszawie oraz bieżące informacje kulturalne. Zapraszamy do słuchania!

***

Tytuł audycji: Kultura na wakacje

Prowadzi: Anna Stempniak

Goście: Justyna Czarnota (Instytut Teatralny im. profesora Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie), Rafał Sadownik (twórca Karnawału Sztukmistrzów w Lublinie), Katarzyna Puchalska (Dom Spotkań z Historią), Monika Kapa-Cichocka (Dom Spotkań z Historią), Edward Norton (amerykański aktor)

Data emisji: 23.07.2017

Godzina emisji: 22.10

sm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Obchody Roku Conrada na Festiwalu "Dwa Teatry"

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 10:19
- Zarówno po stronie telewizyjnej, jak i radiowej zaprezentujemy najwybitniejsze realizacje według utworów Conrada. Będzie również ważne spotkanie z publicznością, bo aktorzy będą czytać w różnych miejscach Sopotu i Gdyni teksty pisarza - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Transatlantyk i mityczna kobieta jako esencja wartości

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 00:47
- Kobieta jest centrum naszego myślenia w tym roku i przygotowaliśmy panel, dotyczący twórczości kobiet. Oczywiście nie jest to jedyny wątek, ale stanowi oś wydarzenia - mówi kompozytor i pomysłodawca festiwalu Transatlantyk, Jan A.P. Kaczmarek.
rozwiń zwiń