Piotr "Liroy" Marzec: jestem osobą złożoną

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 20:44
Muzyk i polityk zapewnia, że w relacjach z ludźmi nie jest taki ostry, a stara się być neutralny i przyjazny. Liroy był bohaterem pierwszej audycji z nowego cyklu "Nieznani znani".
Audio
  • Piotr "Liroy" Marzec o sobie (Nieznani - znani/Jedynka)
Piotr Liroy Marzec
Piotr "Liroy" MarzecFoto: Wojciech Kusiński/PR

Piotr Marzec podkreśla, że nie ukrywa swych uczuć. Tym bardziej, że jest znany od lat, bo od lat występuje na scenie. Tłumaczy się ze swej ekspresyjnej odzywki "ty frędzlu" skierowanej pod adresem jednego z wicemarszałków Sejmu. dawnego kolegi z klubu. - Ja nie boję się krytyki. (…) kiedy wchodziłem do Sejmu, nikt nie zakładał, że to Kukiz’15 stanie się świętą krową - mówi.  

Jak wyglądają kontakty Liroya z jego byłym już klubem? Co zamierza osiągnąć w polityce? Jakiej muzyki lubi słuchać? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Nieznani znani

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Gość: Piotr "Liroy" Marzec (muzyk, raper, poseł, ojciec, słynny "scyzoryk")

Data emisji: 2.07.2017

Godzina emisji: 15.14

ag/pg

 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Liroy-Marzec wykluczony z Kukiz'15. Chodzi o związki z dziką reprywatyzacją?

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 06:59
Piotr Liroy-Marzec został w czwartek wykluczony z szeregów klubu Kukiz'15 - poinformowało ugrupowanie. Jak wyjaśniono, ma to związek z doniesieniami dotyczącymi uwikłania najbliższego otoczenia posła w tzw. dziką reprywatyzację w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Kukiz: Kukiz’15 nie może pozwolić sobie na cień kontrowersji

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 09:20
Piotr Liroy-Marzec został wykluczony z Klubu Poselskiego Kukiz '15. – Prosiliśmy Piotra od ponad pół roku zerwanie kontaktów ze współpracownikami, którzy nie są zbyt transparentni – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Paweł Kukiz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„W partii złożonej z artystów trudno utrzymać dyscyplinę”

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 11:17
Piotr Liroy-Marzec został wykluczony z Klubu Poselskiego Kukiz '15. Powodem jest  podejrzenie, dotyczące jego kontaktów z osobami, które mogą być zamieszane w aferę reprywatyzacyjną. Poseł Marzec wskazuje, że nie do końca rozumie argumenty zawarte w oświadczeniu. Zapowiedział, że będzie teraz posłem niezrzeszonym, a do Kukiz’15 wracać nie zamierza. Sytuację w Polskim Radiu 24 komentował prof. Kazimierz Kik z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
rozwiń zwiń