Robert Gwiazdowski wchodzi do polityki

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 23:59
- Idea liberalna w Polsce nigdy się nie skompromitowała, bo nigdy nie była realizowana - mówi gość audycji "Nieznani znani", który już w marcu planuje oficjalnie wystartować z nową siłą polityczną.
Audio
  • Robert Gwiazdowski wchodzi do polityki (Nieznani znani/Jedynka)
Robert Gwiazdowski
Robert GwiazdowskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Od samego początku w Centrum im. Adama Smitha tłumaczylimy, że to co jest robione, to nie jest liberalizm - ocenia Robert Gwiazdowski. 

Zdaniem rozmówcy Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg, za dużo w Polsce dyskutujemy o światopoglądzie, a za mało o realiach gospodarczych. - Bez względu na światopogląd, statystyczny obywatel czy obywatelka wolą zarabiać więcej niż mniej - zaznacza. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: "Nieznani znani" 

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska

Gość: Robert Gwiazdowski (prawnik, komentator gospodarczy i polityczny, ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha)

Data emisji: 10.02.2019

Godzina emisji: 15.07

kh

Czytaj także

Witold Waszczykowski: moją drugą pasją jest nauka

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 12:39
Jako dziecko wolał przeczytać książkę niż włazić na trzepaki, czy w inne miejsca, gdzie można sobie nabić guza. W liceum męczył się w klasie matematyczno-fizycznej, następnie studiowal historię. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Siemoniak: rów między PiS a PO był kopany przez lata

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 11:50
 - Pamiętam, jakim szokiem było dla mnie, że Beata Szydło, która była sympatyczną posłanką w komisji administracji, gdy została wiceprezesem PiS-u, przestała odpowiadać na "dzień dobry". Ten rów był kopany przez lata - tak o stosunkach między politykami obu największych partii mówił Tomasz Siemoniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Telus: jestem ukształtowanym katolikiem

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 16:50
- Jestem przede wszystkim mężem i ojcem, a dopiero później politykiem. Rodzina jest fundamentem, który kształtuje człowieka i kierunkuje całe jego życie - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Robert Telus, inżynier, samorządowiec, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń