X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jadwiga Emilewicz: jesień to będzie czas na refleksje

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 16:00
- To, co zaczerpnęłąm z domu to energia witalna i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami - mówi w audycji "Nieznani znani" minister przedsiębiorczości i technologii.
Audio
  • Jadwiga Emilewicz o swoich planach (Nieznani znani/Jedynka)
Jadwiga Emilewicz
Jadwiga EmilewiczFoto: PAP/Rafał Guz

Jadwiga Emilewicz zdradza, że to dzięki Jarosławowi Gowinowi "weszła" do świata polityki. - Ze sfery kogoś, kto raczej komentuje życie polityczne, weszłam w sferę aktora. Staram się iść po drogach, które wytycza Jarosław Gowin. Czuję się w dużej mierze jego wychowanką, także ideową - podkreśla rozmówczyni Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg. 

A jakie są plany na przyszłość pani minister? - Jestem zdeterminowana miejscem, w którym jestem. Chciałabym dokończyć projekty, które mam, a jesienią pewnie będzie czas, żeby zastanowić się co dalej. Nie muszę być ministrem i mam do czego wracać. Jesień to będzie czas na refleksje - mówi Jadwiga Emilewicz i dodaje, że przede wszystkim chciałaby móc spędzać więcej czasu z dziećmi.

W jakich okolicznościach Jadwiga Emilewicz poznała Jarosława Gowina? Dlaczego odeszła z Platformy Obywatelskiej? Dlaczego rodzice dali jej na imię Jadwiga, chociaż imię to nie było popularne w jej pokoleniu? jakie cechy powinien, jej zdaniem, posiadać dobry minister? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: "Nieznani znani" 

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska

Gość: Jadwiga Emilewicz (minister przedsiębiorczości i technologii)

Data emisji: 10.03.2019

Godzina emisji: 15.07

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Witold Waszczykowski: moją drugą pasją jest nauka

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 12:39
Jako dziecko wolał przeczytać książkę niż włazić na trzepaki, czy w inne miejsca, gdzie można sobie nabić guza. W liceum męczył się w klasie matematyczno-fizycznej, następnie studiowal historię. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Siemoniak: rów między PiS a PO był kopany przez lata

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 11:50
 - Pamiętam, jakim szokiem było dla mnie, że Beata Szydło, która była sympatyczną posłanką w komisji administracji, gdy została wiceprezesem PiS-u, przestała odpowiadać na "dzień dobry". Ten rów był kopany przez lata - tak o stosunkach między politykami obu największych partii mówił Tomasz Siemoniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Telus: jestem ukształtowanym katolikiem

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 16:50
- Jestem przede wszystkim mężem i ojcem, a dopiero później politykiem. Rodzina jest fundamentem, który kształtuje człowieka i kierunkuje całe jego życie - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Robert Telus, inżynier, samorządowiec, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń